Národní 11, Praha 1 , Praha
Institut Moderní láska

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 1 300 Kč

Krizová intervence • 1 300 Kč

Psychoterapie • 1 300 Kč

Konzultace online • 1 300 Kč

1) Po konzultaci obdržíte do e-mailu fakturu.
2) Fakturu uhradíte do data splatnosti.
3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Jsem psycholožka a psychoterapeutka se zaměřením na partnerské vztahy a intimitu. Ve své práci čerpám z integrativního psychoterapeutického přístupu a...

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy - lékařská psychologie a psychopatologie
  • Filozofická fakulta Univerzity Karlovy - jednooborová psychologie
  • Pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii (Skálův institut)

• psychoterapie
  • sexuologie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

Ostatní služby

4 názory pacientů

Umístění: Institut Moderní láska psychoterapie

K paní psycholožce chodím pravidelně a se spoluprací jsem spokojený. Je vstřícná, zkušená a ochotná věnovat se i náročným tématům. Odcházím vždy s čistou hlavou, děkuji!

Umístění: Institut Moderní láska psychoterapie

Absolvoval jsem s Leonou několik konzultací ohledně partnerských vztahů. Pomohla mi zorientovat se ve složité situaci a učinit správné rozhodnutí. Oceňuji její laskavý, empatický a chápavý přístup. Rád se v budoucnu vrátím, bude-li potřeba, děkuji.

Umístění: Institut Moderní láska psychologické poradenství

Paní Plášilová je super psycholožka, problematice skutečně rozumí, už z první návštěvy jsem měla skvělý pocit. Schůzka proběhla podle představ. :)

Umístění: Institut Moderní láska psychoterapie

Dobrá zkušenost, moc krásná ordinace, atmosféra bezpečí, empatie a klidu. Děkuji a těším se příště..

Ukončené školy

• Filozofická fakulta Univerzity Karlovy - jednooborová psychologie