Ortholeo

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Ortodontická konzultace

Vzdělání a kurzy: - předatestační příprava v oboru ortodoncie na 1. LF UK v Praze zakončená atestační zkouškou - absolventka MU v Brně, obor zubní l...

• Vady skusu

• Masarykova univerzita Brno

• ortodoncie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ortodontická konzultace

Chlumčanského 5,

Ortholeo

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

Paní doktorka je úžasná, chápavá, do ničeho vás nenutí, všechno vysvětlí. Pokud se vyskytne nějaký problém ochotně ho hned vyřeší. Domluva i komunikace na jedničku. S léčbou pod jejím vedením jsem byla spokojená a s výsledkem léčby rovněž.

Umístění: Ortholeo ortodontická konzultace

Paní doktorka je profesionál každým coulem a svelmi lidským a osobním přístupem. S dceru k ní jezdíme na rovnátka již od dob, kdy dokončovala studium na 1- LF. Neměnili bychom! Děkujeme za dokonalé zoubky naší dcery a velmi osobní a milý přístup.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. fixní rovnátka

Paní doktorka mi vytrhla trn z paty!
Neskutečně pozitivní a milá osoba, vstřícná, ráda pomůže a všechno vysvětlí. Nejsem paní doktorky klient, byla jsem jen na záskok místo své, ale mohu nad míru doporučit po první návštěvě!
Paní doktorce tedy ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. ortodontická konzultace

První návštěva proběhla formou konzultace. Paní doktorka mi vysvětlila vše ohledně léčby, iniciativně se ujala vyšetření. Jsem moc ráda, že jsem se se svým problémem svěřila právě ji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. estetická stomatologie

Doctor was very nice and professional. She speaks English very well to explain things to the patient. Explained and done her job very well.

Paní doktorka byla moc příjemná, vysvětlila, že dceřin problém je větší než jsme mysleli. Dala udělat další RTG a při příští návštěvě máme dostat návrhy na řešení.

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. syn rovnatka

Paní doktorka moc příjemná, komunikativní. Umí dobře vysvětlovat, bez tlaku vysvětlí varianty... kéž by to tak bylo všude

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Zuby

Vše v pořádku....doktorka příjemná,vše vysvětlila. Syn se tam cítil dobre a těší se na rovnatka. Hezky den a mnoho uspechu s pacienty

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Konsultace ortodonta

Paní doktorka velmi pozorovna, pochopila vše a velmi doveze vysvětlila jak postupně muže mne pomoc . Dekuju

Umístění: PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o. Najít řešení pro nápravu špatného skusu syna

S návštěvou jsme byli velice spokojeni, hlavně profesionálním a příjemným vystupováním paní doktorky i celého personálu. Paní doktorka byla velmi vstřícná, vše potřebné trpělivě vysvětlila nám rodičům i synovi. Po jedné špatné zkušenosti na jiném pracovišti, byla tato návštěva velmi příjemná.

• Vady skusu
  • Malokluze