MUDr. Leona Kocurková Stodůlková

Hutisko-Solanec 1 adresa

Zubní ambulance
č.d. 627, Hutisko-Solanec

Umístění: Zubní ambulance Jiný

K paní doktorce jsme chodili roky, bohužel poslední dva roky se velmi změnila. Pomlouvá své pacienty během vyšetření a to velmi vulgárním způsobem, sděluje citlivé informace o pacientech jiným pacientům, vyjadřuje se o nich velmi nevybíravě.
Čekání v čekárně i dvě hodiny a ještě se strachem,v jakém rozpoložení paní doktorka bude.
Co se týče léčby, něco naplánuje, poté nedoresi, materiály se kterými pracuje jsou buď nekvalitní nebo staré, často po týdnu upadnou. Práce občas bez rukavic, následně samozrejme afty.
V konečném součtu, zlý člověk, po pracovní stránce již spíše slabší.
Přeji jí, aby se zvládla vrátit tam,kde byla před pár lety.

Umístění: Zubní ambulance Jiný

Paní zubařka je přesně ten tip zubaře, ke kterému člověk chodí se strachem. Její chování je neurvalé až vulgární, náladovějšího člověka snad neznám. V minulosti její práce byla výborná, ale to co odvádí teď, vydrží sotva měsíc, a to jste rádi, že nezpůsobí další zdravotní problém.
Technologie které používá jsou již zastaralé, ale ceny až příliš aktuální.
Je mi líto, že tuto recenzi píšu, v minulosti jsem s ní byl velmi spokojen, bohužel ty časy jsou dávno pryč.

Umístění: Zubní ambulance Jiný

Aktualizuji recenzi, jelikož jsou zde staré (2009-12) a pouze jedna aktuální od uživatele M.P.
Paní doktorka byla v letech 2009-12 opravdu, velmi profesionální, lidská, přátelská, usměvavá a dokázala ze vším pomoci.
Nicméně nyní je to úplný opak. Nevím co se ji muselo v životě přihodit, ale takovou aroganci jsem od doktorů ještě nezažil (a to jsem jich potkal několik). Způsob komunikace a přístupu je velmi ale opravdu velmi neprofesionální. Její práce byla od "mladších-modernějších" doktorů také ne moc pozitivní. A to si za tuto práci nechala zaplatit ode mě (částky nebyly úplně nízké). S akutními případy dokáže samozřejmě pomoci, ale na dlouhodobé docházení to opravdu není. Co se bavím s ostatními pacienty, tak to cítí úplně stejně. Pokud tedy nemůžete najít zubaře, tak zde ho, prosímvás také nehledejte.. Ušetříte si spoustu času v čekárně (někdy přes 2 hodiny čekání), peněz, ale hlavně také nervů. Taková spolupráce za to opravdu nestojí.

Umístění: Zubní ambulance Jiný

Naprosto arogantní přístup k pacientům. Paní doktorka by se nad sebou a svým chováním měla zamyslet. S její prací by byl člověk spokojen, ale její nelidský přístup je otřesný!!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Oceňuji profesionální přístup i moderní vybavení ordinace.

chtěla bych pochválit paní doktorku i sestřičku za jejich profesionální přístup!!!!! Jsou skvělé!!! Dějuji jim Vašková

JE PROSTĚ SUPR.

SKVĚLÁ zubařka i sestřička, vřele všem doporučuji, po x letech jsem přestala mít strach u zubaře a odcházím vždy jen s úsměvem...

Profesionální přístup,příjemná a milá.
Moc děkuji

prostě výborná