Adresa

Lojovická 53, Praha 12, Praha
Mgr. Lenka Šimková


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Konzultace 50 min • od 1 000 kč

On-line konzultace • od 1 000 kč


Zkušenosti

O mně

Hezký den,

jmenuji se Lenka Šimková a jsem terapeutka s celostním pohledem na člověka.

Pro celkové zdraví a pocit spokoj...

Více

Léčené nemoci

 • Celostní přístup, psychosomatické souvislosti
 • Vztahy, rodová zátěž
 • Strachy (z odmítnuti, opuštění i ve všeobecné rovině) a jejich
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Psychologie; Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci (2019 - současnost)
 • Mgr., Vychovatelství pro speciálně pedagogické instituce; Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (2013 - 2015)
 • Bc., Sociální pedagogika; Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (2009 - 2013)

Fotografie


Znalost jazyků

 • Čeština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Lojovická 53, Praha

od 1 000 kč

Mgr. Lenka ŠimkováLojovická 53, Praha

od 1 000 kč

Mgr. Lenka Šimková

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mgr. Lenka Šimková Jiný

Paní Lenku mohu jedině doporučit. Její přístup je citlivý, zároveň však dokáže řešit problémy do hloubky, což bylo pro mě nejdůležitější a nejpřínosnější. Pomohla mi získat nadhled a poskytla mi i jiný úhel pohledu na mnoho věcí, které by mi samotné asi nikdy nedošly. Po půlročním setkávání se cítím mnohem vyrovnanější, veselejší a upřímně mi nikdy nebylo lépe.

Mgr. Lenka Šimková

Velmi Vám děkuji za Vaše slova. Bylo mi radostí poznat Vás a provázet kouskem Vaši životní cesty. Vše je jen zkušenost a Vám se podařilo tu svou proměnit v něco opravdu cenného. A to především díky své vnitřní síle a ryzosti.
Mějte se moc krásně. Lenka

I
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Lenka Šimková Jiný

Paní terapeutku Lenku můžu jedině doporučit. Naplnila všechny moje představy o tom, jak jsem si naše sezení představovala. Já, jako člověk jsem obecně hodně vybíravá na to komu se otevřu, a z paní Lenky jsem už od začátku cítila bezpečí a klid pro to abych se jí se vším svěřila. Myslím si, že pro zvládnutí situace ve které se nacházím jsem si nikoho lepšího vybrat nemohla.
Skvěle se mi s ní spolupracuje.

Mgr. Lenka Šimková

Irčo, moc Vám děkuji za krásná slova a důvěru, se kterou jste se vložila do procesu životní proměny, na kterou jste se dala. Mám radost z toho, když vidím, co vše v sobě objevujete a rozvíjíte. Mám radost z toho, že tomu mohu být přítomna. Vaše srdce a schopnost vnímání Vás vždy dovedou správně.
S láskou, Lenka

E
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Lenka Šimková Konzultace 50 min

Od sametové revoluce se snažím změnit přístup k životu, k sobě samé a svému okolí s vědomím, že co činím pro sebe, odrazí se v minulých i budoucích generacích mé rodiny a v kolektivní energii celé planety. Absolvovala jsem kineziologii, rodinné konstelace, andělskou terapii, terapii formou výkladu tarotových karet, různé kurzy a semináře a zaznamenala pouze několik drobných posunů.
Od dětství jsem trpěla psychosomatickým onemocněním (dráždivý tračník) a posledních čtrnáct let byla závislá na stále silnější medikaci. Lenka Šimková je nejen empatická, pozorná a vstřícná terapeutka, ale především umí! Po osmi sezeních u ní jsem zdravá a absolutně bez potíží. Zbavila jsem se vnitřního stresu, věřím v sebe, ve své schopnosti a jsem ve spojení se svým vyšším Já. I nadále mě učí udržet si nadhled, mít otevřené srdce, pracovat s vnitřním dítětem a dalším „dovednostem“ důležitým pro klidný život. Lenka je profesionál, který nejenom uzdravuje tělo i duši, ale dělá také vše proto, aby se její klient naučil pracovat sám se sebou a žádnou terapeutickou pomoc už nepotřeboval. Jsem jí velice vděčná.

Mgr. Lenka Šimková

Milá E., velmi si vážím Vaší zprávy a jsem na Vás opravdu pyšná! V životních zkušenostech jste objevila svůj potenciál a přeji Vám, aby Váš dar i nadále rozsvěcoval cestu sobě i druhým. Mějte se moc krásně. S láskou, Lenka

J
Umístění: jiné místo Jiný

Díky empatickému a laskavému přístupu paní terapeutky Šimkové se moje zdánlivě bezvýchodná a složitá situace, stala mnohem jednodušší.
Vzhledem k tomu, že už mám nějakou zkušenost s návštěvami u psychologů a terapeutů, troufnu si tvrdit, že její přístup byl jiný. Byl hřejivější, lidštější, plný nadhledu a pochopení.
Čeho si velice cením - dokázala mě navést a připomenout mi, že jsem dostatečně kompetentní, abych zvládla situaci, ve které jsem se ocitla.

Mgr. Lenka Šimková

Milá J., mám opravdu radost z Vašich pokroků a důležitých rozhodnutí a změn, které jste na své cestě udělala. Vím, že jste již našla svůj směr, ale kdybyste potřebovala, ozvěte se. Velmi ráda Vás opět kdykoli uvidím :-) Lenka.

J
Umístění: Mgr. Lenka Šimková psychoterapie

Práce se slečnou Šimkovou mi moc pomohla. Díky ní jsem dokázala pochopit souvislosti mých potíží, umí dobře naslouchat a je velmi profesionální. Už po několika sezeních vidím výsledky naší práce v každodenním životě, srovnaly se mi psychosomatické potíže a mám mnohem jasnější výhled do budoucna i jak se sebou pracovat.
Za sebe mohu říci, že ke klientům přistupuje poctivě, s veškerou péči a plnou pozorností, cítila jsem, že se veškerý čas byla 100% soustředěná na to mi porozumět a pomoci.

Mgr. Lenka Šimková

Milá J., bylo mi radostí Vás provázet. Výsledky jsou především Vaší zásluhou, neboť jste odhodlaná ke změně a tak jste i k tomu i přistupovala.
Mějte se moc krásně a přeji mnoho štěstí do budoucna. Lenka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , začala jsem mít psychické stavy vždy 2týdny před menstruací a pak to zcela zmizí.
Čím to je ? A s jakým lékařem se mohu poradit ?

Krásný den, ženský cyklus je spojen se změnou a výkyvem hormonů v průběhu celého měsíce. Některé ženy pociťují nejsilnější výkyvy nálad před menstruací, některé v průběhu a jiné po. Pro detailnější odpověď bych potřebovala znát více informací o jakou povahu psychickým problémů se týká. V každém případě v průběhu propadů respektuje své tělo a své potřeby. Dopřejte si dostatek odpočinku a zdravé stravy. Vhodné jsou i lehké procházky v přírodě, které dokáží oživit a regenerovat. Též doporučuji čaj Kontryhel, který vyrovnává ženské hormony, stabilizuje celý cyklus a tím i prožívání.

Mgr. Lenka Šimková

Dobry den,prosím o radu ohledně mého problemu.Tri roky dochazim k lekari skrz nespavost,ráno se probouzim boli mne cele telo,mám silnou migrenu a vše se stupnuje,sotva vidim na oci jak mne boli a stipou.Vystridala jsem hromadu leku na uklidneni i na spani po čase bez účinku bohuzel.Mam za sebou vysetreni i hospitalizaci na neurologii lumbalni punkci vše v poradku.Jsem objednána do spankove laboratore i k psychiatrovi jenže vše až za mesic až dva i když jim zoufalstvym brecite,ze jste uplne vycerpani nikdo nebere ohled.Krevni testy mám taktéž v poradku a jediné co mi zjistili je astma v pocatku na které vdechuji leky a mám chodit na rehabilitace nejblizsi termín za mesic.Bohuzel už jsem ve fázi,kdy sotva stojím na nohou,únava hrozná brni ruce,nohy a sefka v praci mi dá zřejmě výpověď,jelikož nezvladam ani úvazek na 4h.Dojit pro mne par metru či umyt nadobi a běžné dóm.prace jsou u mne nad lidsky vykon.Stresove období nemam jednoduse citim ze mě telo potrebuje poradny spanek a bude dobre jen už nevím co delat na koho se obratit.Zrejme mne lekari berou jako hypochondra nebo už tomu opravdu nerozumim.Budu vám moc vdecna za jakoukoliv radu či pomoct.

Krásný den,
nedostatek spánku, zvláště pokud je dlouhotrvající, může být velmi nepříjemný a má za následek celková pokles energie, nálady a schopnosti prožívat radost. Krom lékařů doporučuji vyhledat i psychoterapeutickou pomoc. Nespavost může být způsobena skrytým vnitřním konfliktem, či nějaká prožitá situace mohla otevřít staré emoční zranění a projevuje se takto. Z alternativní léčby doporučuji Bachovy esence Rescue Night nebo tabletky kozlíka lékařského. Na citlivé lidi působí oboje dobře.

Přeji moc štěstí na Vaší cestě.
Lenka Šimková

Mgr. Lenka Šimková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Hezký den,

jmenuji se Lenka Šimková a jsem terapeutka s celostním pohledem na člověka.

Pro celkové zdraví a pocit spokoj...

Více

Léčené nemoci

 • Celostní přístup, psychosomatické souvislosti
 • Vztahy, rodová zátěž
 • Strachy (z odmítnuti, opuštění i ve všeobecné rovině) a jejich
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Psychologie; Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci (2019 - současnost)
 • Mgr., Vychovatelství pro speciálně pedagogické instituce; Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (2013 - 2015)
 • Bc., Sociální pedagogika; Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (2009 - 2013)

Stáže

 • Psychiatrická nemocnice Bohnice

Fotografie


Znalost jazyků

 • Čeština

Účty sociálních médií


Související vyhledávání