Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Litoměřická 64/107, Děčín

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila jako dítě já a dnes k ní chodí moje dvě děti.
Nikdy bych je nesvěřila nikomu jinému.
Je to skvělá lékařka ale i člověk sám o sobě.
Laskavý přístup který má nejen k dětem ale i k rodičům se v dnešní době u lékařů málo vidí.
Sestřička je též skvělý a usměvavý človíček .
Máme je obě moc rády. Nikdo lepší než oni, prostě není :)

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Velká profesionalita, neměnila bych. Nádherný a milý přístup k dětem i k rodičům. Vždy maximální spokojenost. Děkuji !!!

Nejlepší doktorka na světě. Profesionální přístup, příjemné vystupování, že prostě super. Mockrát děkuji

nejlepsi pediatr ktereho jsme kdy mohly najit, moc vam i vasi sestricce dekujeme za odbornou pomoc a laskavost ,jste lidicky na spravnem miste

Báječná paní doktorka s báječnou sestřičkou, je to odbornice se skvělým přístupem. Máme dvě děti a jsem velmi ráda, že jsou v tak dobrých rukách. Neznám lepší lékařku než paní doktorka Podolská.

nejlepsi doktor na svete

To je naše ,neej doktorka jinou by jsme nechtěli .Máme jí moc rádi mužu jí všem doporučit :D

Nejlepší lékařka doporučuji všem :-)

Hodulíková

Velice dobrá a ochotná paní doktorka.Mám u ní již 6-ti letou slečnu a čekáme nový přírustek do rodiny a v žádným případě bych dětskou lékařku neměnila.Málokde se toto vidí.

výborná ve všech směrech :o)