Lannova 9/14, České Budějovice
Oftalmologie

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

moc dobrá

Radka
Paní dokrorka i sestřička jsou velmi příjemné a ochotné.Vyhovuje mi i vstřícnost, se kterou jsem objednaná. Nemohu chodit k lékaři v dopoledních hodinách a ne vždy u jiných lékařů se setkám s pochopením.Paní doktorka je naprostý profesionál s lidským přístupem. Vděčím jí za včasné odhalení choroby, komplexní přístup a podrobné vysvětlení mého problému.Zároveň za vysvětlení dalších možností léčby.Vyšetření je vždy pohodové a bez stresu.

Je to asi 5 let co jsem přestoupila k paní doktorce. A nevěřila jsem,že může i takhle probíhat prohlídka. Bylo to a JE úžasné,velice příjemná sestra i paní doktorka, vše vysvětlí a poradí. Poprvé jsem si myslela, že je to náhoda ale po letech již vím,že toto je opravdu profesionální přístup k pacientům. V čekárně se dlouho nečeká. Příjemné prostředí, kvalitní vybavení ordinace.

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá s milým přístupem k pacientům, vše podrobně vysvětlí a je výborný diagnostik. Sestřička také velmi milá. Mohu jen doporučit

Jsem velice spokojena s péčí paní doktorky, nedá se to srovnat s jinými očaři v ČB - nejlepší je snad to, že jdete do ordinace vždy na čas, žádné několika hodinové čekání, co jsem zažila u jiné doktorky. I sestra je fajn... Sice jsem čekala půl roku, než mě vzali, ale vyplatilo a neměnila bych.

Q

Velice spokojena.

Velmi příjemna paní doktorka i sestřička,dobře sehrana dvojice.
Výborné je to ,že se nečeká v čekárně hodiny nejvíc tak 5 minut.
Jsou obě dvě velmi ochotné.Paní doktorka vše dobře vysvětlí.

Paní doktorka je velice příjemná a moc mi pomohla za co jí vřele děkuji.

obě jsou super , jen je patalie se k ním dostat .jsou to profesionálky ze staré školy, mám je obě moc rád

profesionalita p. doktorky + přístup velmi ochotné a šikovné sestřičky,+ příjemné prostředí v čekárně a úžasně vybavená ordinace je na velmi dobrou. Objednané časy jsou většinou dodrženy ( + - 5 minut),zdržení většinou způsobují dobráci, co nejdou 10 let nikam a pak se hroutí mezi dveřmi ordinace, že bez okamžitého ošetření umřou, a teď zrovna oni mají čas a nějaké objednávání pro ně je přežitek.Všem mohu doporučit, manžela p. doktorka zachránila před oslepnutím.