Cyrila Boudy 1444, Kladno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie (50 minut) • 700 Kč

Konzultace online • 700 Kč

Poradenství • 700 Kč +1 Více

Psychoanalýza • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Psychoterapie Kladno - Dum Techniky

Poskytuji individuální terapii a poradenství pro dospělé. Působím buď v ordinaci, nebo případně online. Více na: www.psychoterapie-kladno.cz

Léčené nemoci

• Deprese
  • Emocionální krize
  • Poruchy v mezilidských vztazích
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • psychoanalýza

Umístění: Psychoterapie Kladno - Dum Techniky Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní terapeutku mohu vřele doporučit! Osobní terapie s paní Lenkou mi velmi pomohli překonat jedno z nejtěžších období mého života.
Mohu jedině poděkovat za profesionální přístup, ochotu pomoci a skvělé rady jak pracovat s úzkostmi a vypořádat se s řadou problémů osobního života. Moc vám děkuji L.H.

Umístění: Psychoterapie Kladno - Dum Techniky Poradenství

Návštěvy u paní Lenky mi pomohly si utřídit myšlenky a lépe porozumět sama sobě. Byla jsem v těžké životní situaci, věci jsem viděla „jako v mlze“, promluvit si s přáteli nebo rodinou mi nepomáhalo, naopak jsem si vyslechla odsudky a nevyžádané rady. Naproti tomu paní Lenka velice empaticky naslouchala, nesoudila a jemně mě vedla k tomu abych se zorientovala ve svých emocích. Také mě pomohla s posílením mé sebehodnoty a naučila mě jak účinně snižovat úzkosti, kterýma jsem roky trpěla. Moc děkuji a vřele doporučuji. J.J.

Paní doktorka Macháčková je empatická a profesionální. Velice mi pomohla mi s úzkostmi a depresí, kterou jsem začal mít po skončení těžkého vztahu. U psychoterapeutky jsem byl poprvé a jsem rád, že jsem se k tomu odhodlal:-) Paní Macháčková umí vyslechnout, vytvořit pocit důvěry a její otázky mi pomohly podívat se na sebe a svou situaci v jiném světle. Nyní si více rozumím a více se chápu. Děkují Vám. Karel

Mgr. Lenka Macháčková

Dekuji, Karle, za mile hodnoceni. Preji, at se Vam dari! Lenka