Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

Paní doktorka Lustigová je opravdu vyborná,milá,sympatická,citlivá.Můj nazor na sestřičku byl vždy dobrý,ale tentokrát jsem s ni měla problém.Po zaklepání mnou dcerou se rozčílila a chovala se nepříjemně a nepřiměřeně.Vyděsila mé děti i mne.Šla jsem si jen pro recept,načemž jsem byla domluvena předem s paní doktorkou.
Andrea

Mohu také jen doporučit, opravdu jsem přestala mít nepřijemný pocit při vyšetření,paní doktorka je naprosto skvělá,odcházím vždy plná optimismu. Četla jsem i příspěvky zpětně,a docela se divím jak si někdo stěžuje.Např. u mě to je trochu těžší snažíme se už delší dobu o miminko a nic a paní doktorka mi hodně pomohla,sama navrhla hormonální profil,manžela poslala na spermiogram,napsaladoporučení na cvičení dle Mojžíšové a to již v době kdy to nebylo ještě ani rok a potvrdilo se co si myslela,ted jsme v programu ivf. S tím že se k ní nelze dovolat to jsem nepostřehla, pokud někdo myslí že veme doktorka nebo sestra telefon hned tak mi to přijde trochu na hlavu, mají myslím dost práce,jinak i při konzultaci po telefonu jsem také spokojená. Sestřička je sice ráznější,ale myslím že o není zas tak hrozné. Opravdu jedině doporučiji!

Paní doktorka je milá, příjemná, ale můj problém vyřešila až změna lékaře. Pravda je, že dovolat se k paní doktorce je nemožné, navíc sestra je velice nepříjemná, neochotná, bez zájmu o pacienty a to je velká vada na kráse této ordinace.

Pani doktorka je velmi mila, ochotna a velmi setrna pri vysetrovani. S pani sestrickou som nikdy problem nemala, vzdy tiez velmi ochotna a slusna. Tiez mi velmi vyhovuje, ze nikdy necakam na vysetrenie dlhsie nez 15 min. (bezna kontrola ci tehotenska poradna, odbery apod.). Pani doktorke velmi fandim a dakujem za jej starostlivost.

Výborná lékařka, vlídná, empatická, po létech trávených u gynekologů mě ona jako první odnaučila chodit na "gyndu" se strachem - díky, paní doktorko!

Musím se připojit ke chvále na paní doktorku, začala jsem k ní chodit ještě když ordinovala v Heliosu a když odcházela na soukromou praxi, šla jsem s ní bez váhání. Je moc pozorná, citlivá a dá se s ní hovořit o citlivých problémech, aniž by se člověk cítil trapně, což je u gynekologa hodně důležité. Po profesionální stránce není co vytknout. Co se týče sestřičky, ani s ní nemám žádné problémy, nikdy se mi nestalo, že by mě odbyla nebo byla nepříjemná, takže mě ty komentáře dost překvapily.

S paní doktorkou Lustigovou jsem velmi spokojená, chodím k ní už několik let, a vždy byla schopná a ochotná mi poradit, nikdy jsem neměla dojem, že obtěžuju, návštěva gynekologa pro mě rozhodně není noční můrou. Sestřička je sice trochu svérázná, ale když jdu jednou za půl roku či za rok na prevenci, dá se to snést.

Chodím k paní doktorce už hodně let. Doporučila jsem ji celé mojí rodině a známým. Ještě jsem se nesetkala s tím, že by ji někdo špatně hodnotil. Je milá, vstřícná i odborník na svém místě. Nechápu, jak někdo může napsat, že se pacientkám nevěnuje. To by tam nemohla mít takový zástup pacientek. Pomohla mé matce, byla na její doporučení už 2x na operaci. Včas rozezná diagnózu. Díky paní doktorce, nemám už strach z gynekologa. Je velmi šetrná a vždy se s ní dá cokoliv probrat. Když se někdo objedná na preventivní prohlídku, tak samozřejmě to trvá déle, ale akutní případy přijme ihned. A co se týká její sestřičky, není to zase tak hrozné. Chová se slušně a já ani moje známé si na ni nemůžeme stěžovat.
Poznala jsem už hodně gynekologů, ale paní doktorce se nikdo nevyrovná.

Paní doktorku znám už ze Sanatoria Helios,jsem u ní v péči již 10 let, moc nám pomohla, je to výborný odborník a vřele všem ženám doporučuji.

Paní doktorku znám již několik let, ještě když ordinovala v sanatoriu Helios. Žiji v cizině a k paní doktorce si vždy dojdu. Je precizní, má perfektní přístup k pacientovi a hlavně jsem s ní velice spokojená. Takže si k ní zajedu přes půl Evropy. Málokterý gynekolog má takovýto přístup.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová