Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

perfektní, člověk nenivůbec v křeči:)

Velmi příjemná paní doktorka, s citem a zájmem o pacienta. Líbí se mi, že vše co dělá, popíše a vysvětlí.

Paní doktorka je bez diskuze super.Jako o každého vynikajícího odborníka a navíc empatického člověka je o ni mimořádný zájem a já mám jen strach,aby nakonec nás, pacientek, nebylo tolik,že se paní doktorka pro nás stane téměř nedostupnou.Ale to asi předbíhám,zatím jsem se s něčím podobným nesetkala.A sestřička?Opravdu byla poněkud svá,ale v poslední době se moc změnila k lepšímu.Nakonec i my pacientky bychom se neměly brát tak vážně,protože s humorem jde všechno líp.I to uzdravování.

S paní doktorkou Lustigovou jsem velmi spokojena, nevytkla bych jí patrně vůbec nic - ani po profesní stránce (alespoň co jsem zatím mohla jako laik posoudit - a nebylo toho tak úplně málo, neboť mě i přes komplikace dovedla až ke zdárnému porodu, zavedla nitroděložní tělísko atp.) ani co se týče chování k pacientům - je bohovsky milá a trpělivá.
Připojuji se však k názoru ostatních - sestra (jako pacientku mě absolutně nezajímají rodinné vazby)je naprosto neprofesionální a chová se hrozně. Jednou mě tak seřvala, že jsem odcházela s brekem. Když mi tam byl jednou manžel vyzvednout léky, strašně se pak smál, že se setra chovala přesně, jak jsem mu předem popsala. Prohlásil, že by si kvůli takové sestře našel jiného gynekologa (holt chlap, netuší, jak složité je najít dobrého gynekologa). Jednou jsem seděla v čekárně a během několika minut sjela sestra na chodbě postupně asi tři pacientky takovým způsobem, že jeden doprovázející partner z toho byl doslova v šoku a nahlas se všech přítomných čekajících pacientek ptal, jestli je to normální... Inu, není...

Paní doktorka je opravdu dokonalá, velký profík s lidským přístupem.
Její slabé místo je opravdu sestřička, ovšem je to její maminka, což ji omlouvá, protože jinak by člověk opravdu nepochopil, proč ji tam za to co předvádí platí
:-)

100% nejlepší :)

Paní doktorka je vzorem pro své kolegy, vzbuzuje moji důvěrů a jsem s ní moc spokojená. Vždy se ale dopředu musím připravit na nepříjemné chování její zdravotní sestry, která je opravdu arogantní. Je to škoda.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Začala jsem k ní chodit před lety kvůli změnám na děložním čípku. Tou dobou jsem sice studovala v Praze, ale cesty do Brna k paní doktorce se vyplatily. Má velmi příjemný přístup, vše dopodrobna vysvětlí. Podstoupila jsem u ní úspěšnou konizaci. Neplatí se žádné zbytečné poplatky a paní doktorka má pokrokové názory: místo orální antikoncepce mi doporučila vaginální kroužek, z něhož jsem nadšená. Prostředí ordinace je velmi příjemné, oceňuji šatnu s bidetem. Celkový dojem trochu kazí sestřička. Teď od paní doktorky kvůli dojíždění Praha-Brno odcházím. Marně teď v Praze hledám někoho podobného.

Paní doktorka je velice precizní lékařka s lidským srdečným přístupem, vstřícná, příjemná a důkladná.

Paní doktorka je velmi hodná, příjemná, pečlivá a důvěřuji ji.Rozhodně doporučuji. Sestřička je opravdu hrozná a jsem ráda, že to není jen můj názor. Určitě by ji měla paní doktorka vyměnit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová