Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

I já můžu jen doporučit, pečlivý, profesionální přístup, paní doktorka informuje i o věcech "navíc", i když jsem se přestěhovala, stále jezdím sem.

Také souhlasím s kladnými ohlasy na paní doktorku, super! Více takových gynekoložek.Anna

Chodím k paní dotorce leta a velmy mně pomohla nejen po zdravotní stránce ale i po psychické.Je opravdu velký odborník!

velmi dobrý gynekolog

Je pravda, že je to zatím nejlepší ženská lékařka, co jsem tady v ČR měla, ale přesto mě překvapila reakce, paní doktorky - kdy jsem se dožadovala informací k mému stavu (akutně jsem skončila na operačním sále, aniž bych dopředu jakoli věděla, že nějakou cystu mám) a potvrzení některých informací, které jsem si našla na internetu. Chápu, že na internetu je i spousta blábolů, ale nikde jinde (ani u paní doktorky, ani v nemocnici) se mi jiných info nedostalo. Po reakci paní doktorky jsem si připadala jako hlupák, který neví, že na internetu "se snad" takové informace nehledají... Dodnes jsou to jediné informace, které jsem získala.
Jsem na takové jednání lékařů velmi citlivá a za normální situace, jako i u předešlých lékařů, bych doktora asi vyměnila, ale paní doktorka Lustigová je zatím jediná, která dostala ještě další šanci ;o) TAKŽE DOPORUČUJI! A také doporučuji nezmiňovat internet ;o) buďte chytřejší.
Nicméně - koukala jsem na předešlá hodnocení a malé info - NOVÁ SESTRA!

Plně souhlasím. Velice příjemná, ohleduplná, no prostě úžasná, jste-li objednaná nemusíte čekat. Navíc je opravdu pozorná a důkladná a například při těhotenství vám řekne o všech dostupných nepovinných vyšetřeních, což mnozí doktoři nedělají. Chodí k ní snad celá naše rodina a nikdo s ní nikdy neměl nejmenší problém.

Přidávám velmi kladné hodnocení.Paní doktorka je prostě super.

Všichni píšete,že je milá a laskavá ale je taky výborná jako doktorka? jestli pořádně vyšetří a pomůže?

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, vždy mi vysvětlí co potřebuji a chová se ke mě jako k dívce a ne jako k cizí osobě. Můžu jen doporučit. Ordinace funguje tak jak má a ne jako jinde, již jsem vystřídala více doktorek ale u žádné jsem nebyla 100% spokojená jako u paní doktorky Lustigové.

Výborná!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová