Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

Já jsem se přestěhovala do Kroměříže, přesto za paní doktorkou jezdím do Brna. Za dobrým lékařem se vyplatí cestovat. Teď jsem porodila a těhotenská poradna byla stejně jako veškerá její předchozí péče skvělá. Díky ní jsem si těhotenství užívala bez stresu, za to díky! Můžu jenom doporučit!

Chodím k paní doktorce již mnoho let a je opravdu profesionál. Jen mi není jasné, proč má takovou smůlu na sestřičky? Ta současná se nedívá do očí, je odměřená, odesekává, ten chaos v čekárně příliš nezvládá a navíc na sobě má sukni volnou až po kotníky jako bílá paní. Kde jsou ty pěkné sestřičky s odznáčkem a bílou čepičkou?:-)

Nejlepší gynekoložka, neřku-li lékař, se kterým jsem se kdy setkala.
Paní doktorka je velmi příjemná, lidská, nepovyšuje se nad pacientky, vše vysvětlí, poradí a co je na ní úplně to nejlepší, že díky ní jsem se stala
šťastnou maminkou dvojčat! MV :-)

velmi příjemná,ochotná

Těžko říct, jak hodnotit, jestli dobře či špatně... Paní doktorka je opravdu moc milá, zvlášť u gynekoložky je to důležité. Ovšem prsa mi vyšetřila jen jednou, a to na první vstupní prohlídce a už k ní chodím čtvrtým rokem.. Ovšem mé mamce vyhověla v přání a ihned v ordinaci jí prohlédla vaječníky, zda netrpí na cysty. Mně také vyhověla, když jsem chtěla žádanku na UZ vyšetření prsou. Ale sama je nezkontrolovala..

Takže si netroufám soudit, protože vím, jak jiní doktoři dokážou být až hnusní.. Čeká mě maturita na zdravotnické škole, tudíž vím, co a jak by mělo probíhat a paní doktorka není o nic horší, ba naopak lepší mezi doktory se kterými jsem se setkala. A že jich bylo hodně.

Veronika Böhmová

Paní doktorka má lidský přístup,ale v momentě, kdy přijdou nějaké komplikace,je skoupá na slovo,problém moc nerozebírá, takže člověk po té u ní znejistí.Souhlasím s názorem, že těžko hodnotit jaký je lékař po odborné stránce.A 100% se připojuji k názoru, že sestře bych se nejraději vyhnula!Chápu, že je to tam, jak na běžícím pásu a má hodně administrativy,nicméně s takovýmto přístupem jsem se setkala naposledy v šestinedělí v Bohunicích:-)

Paní doktorka Lustigová je velmi dobrý lékař. Má velmi vysoké odborné znalosti, ochotně a vyčerpávajícím způsobem odpovídá na otázky. Má znalosti na vysoké úrovni. Navíc působí velmi příjemě a je především pracovitá. Já osobně jako pacientka chodím po doktorech již 16 let a to mi je teprve 35 roků. Za tuto celou dobu jsem se setkala pouze se třemi odborníky v oboru medicíny a lékařství, kteří mi dokázali správně pomoct a poradit. Paní doktorka Lustigová je jedním z nich. Je to člověk na správném místě a odborník na slovo vzatý. A jelikož mám vystudovanou psychologii, tak si troufám tvrdit, že se v lidech trochu vyznám. Upřímě doporučuji všem tápajícím a trápícím se ženám - pacientkám návštěvu u paní doktorky.

S přáním pěkného dne

Ing.Bc.Jana Marková

Já jsem velmi velmi spokojená. Paní doktorka je super!

Výborná paní doktorka, jsem starší ročník, takže mohu porovnávat a mohu konstatovat, že je zatím nejlepší ke komu jsem kdy chodila. Hlídá i jiné zdravot.problémy jako třeba kosti, atd. na rozdíl od obvodního lékaře, kterému musí člověk nadiktovat co chce a potřebuje, což je hrozný přístup. Apatie lékařů je vždycky nepříjemná. Doktorka Lustigová má krásný přístup k pacientovi a ještě je u toho usměvavá a milá. Děkuji ji A. L.

Doporučuji!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová