Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno
Soukromá gynekologická ambulance

Názor přidán dne 18.04.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Holky, nevíte jestli paní doktorka přijimá nové pacientky? Už delší dobu mám problémy a má paní doktorka je neustále zanedbává. Děkuji

Rozhodla jsem se napsat abych se podělila o zkušenost s paní doktorkou Lustigovou.Co se týče doktorky,tak je opravdu velmi milé,laskavá a příjemná.Jenže pokud máte nějaký problém,tak vám bohužel nepomůže.V lednu jsem si prošla zamlklým těhotenstvím a následnou revizí :( navíc trpím opakovanými záněty kvasinkového typu,které se mi neustále racejí co dva měsíce :( paní doktorka mi vždy předepíše globule a dál to prostě neřeší,ale podle mě by to takhle být nemělo kór když ví,že se snažíme o miminko!!!!!!Proto opravdu přemýšlím,že se poohlédnu po jiném lékaři který tento problém začne nějak řešit!!!!

Těžko říct, jak hodnotit, jestli dobře či špatně... Paní doktorka je opravdu moc milá, zvlášť u gynekoložky je to důležité. Ovšem prsa mi vyšetřila jen jednou, a to na první vstupní prohlídce a už k ní chodím čtvrtým rokem.. Ovšem mé mamce vyhověla v přání a ihned v ordinaci jí prohlédla vaječníky, zda netrpí na cysty. Mně také vyhověla, když jsem chtěla žádanku na UZ vyšetření prsou. Ale sama je nezkontrolovala..

Takže si netroufám soudit, protože vím, jak jiní doktoři dokážou být až hnusní.. Čeká mě maturita na zdravotnické škole, tudíž vím, co a jak by mělo probíhat a paní doktorka není o nic horší, ba naopak lepší mezi doktory se kterými jsem se setkala. A že jich bylo hodně.

Veronika Böhmová

Paní doktorka má lidský přístup,ale v momentě, kdy přijdou nějaké komplikace,je skoupá na slovo,problém moc nerozebírá, takže člověk po té u ní znejistí.Souhlasím s názorem, že těžko hodnotit jaký je lékař po odborné stránce.A 100% se připojuji k názoru, že sestře bych se nejraději vyhnula!Chápu, že je to tam, jak na běžícím pásu a má hodně administrativy,nicméně s takovýmto přístupem jsem se setkala naposledy v šestinedělí v Bohunicích:-)

Všichni píšete,že je milá a laskavá ale je taky výborná jako doktorka? jestli pořádně vyšetří a pomůže?

Paní doktorku doporučuji s ní problém není, ale sestra je příšerná paní doktorka by ji měla vyměnit, tak zlou a protivnou sestru jsem nikde nezažila.

vyměnit paní v recepci!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
    pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová