Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

Umístění: Soukromá gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka nikdy nenechala nic náhodě. Díky její preciznosti se přišlo na vývojovou vadou plodu v těhotenství. Prošla se mnou další těhotenství, které nebylo lehké. Dnes již mám díky paní doktorce dvě zdravé děti. Budu ji navždy vděčná.

Umístění: Soukromá gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorku,vřele doporučuji. Je to úžasný člověk. Nenechá nic náhodě vše vyšetří. Děkuji p.doktorko,narodila se mi krásná dcera Denisa.Vasi zásluhou. Děkuji Pavla

Souhlasím, paní doktorka je velice příjemná, dobrá, doporučuji. Souhlasím také, že k ní musíte projít kolem ne právě příjemné sestry.Ale důležitá je pro mě paní doktorka. Mít ještě super sestru, to bych možná chtěla už moc.

Skvělá doktorka! I kdybych měla dojíždět, nevymenim ji

S paní doktorkou LUSTIGOVOU,jsem velmi spokojená . Vzhledem k mé hormonální nesrovnalosti mám gynekologické problémy celý svůj život. Dokonce mi již od mých 20let doktoři říkali ,že nebudu mít možná ani děti. Za svůj život jsem vystřídala hodně gynekologů a mohu říct , že paní doktorka je z nich pro mě nejlepší. Je milá a žádný problém nezlehčuje. Snaží se vždy pomoci. Dokonce i s její podporou se mi podařilo ve 33 letech otěhotnět a přívést na svět zdravé dítě. Paní doktorku mohu jedině doporučit.

Jsem již několik let naprosto spokojena. Paní doktorka mě doprovodila i na cestě těhotenstvím a to vždy s nadstandardní péčí a milým úsměvem. Tereza

Paní doktorka je výborná, milá, pečlivá! Díky ní jsem si těhotenství maximálně užila, nijak mě nestresovala - (jak to moje bývalá doktorka dělala)! Sestřička je také moc milá! Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce přešla a určitě u ní zůstanu!

I přestože jsem se přestěhovala z Brna do Prahy, nedám na paní doktorku dopustit a na prevenci za ní pravidelně dojíždím. Je výborná! Milá, usměvavá a snaží se vytvořit v rámci možností příjemnou atmosféru. Škoda, že se takto nechovají i ostatní lékaři.

Paní doktorka je velice příjemná, ale péči i dobrou náladu u ní kazí velmi arogantní a nesympatická sestra.

Paní doktorka je velice příjemná má profesionální přístup je hodná, když se mnou řeší nějaký problém mám pocit jako by se mnou mluvila kamarádka, paní doktorku znám již velice dlouho ještě pracovala v sanatoriu Helios,k paní doktorce chodí i moje maminka a za žádnou jinou doktorku by jsme ji neměnily, všem vřele doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová