Paní doktorka na mě na začátku udělala dobrý dojem, který si vzápětí velmi zkazila. Dle mého názoru nemá soucit a je přísná a tvrdá. Nikdy bych k ní již z důvěrou nešel. Nechci se přímo svěřovat, ale když jsem šel na vyšetření k doktoru, ke kterému mě poslal zaměstnavatel, tak mě museli půjčit svou kartu, a když jsem za čas přišel, tak mě obvinili,že jsem kartu nevrátil, pak jsem tam ze sestřičkou začali hádat, pak zas obvinili mě a nakonec jí našli, jediné co je na tehle doktorce dobré, je že dlouho u ní nečekáte.

Paní doktorka je vážně velmi milá a ochotná ,ale se sestřičkou tak dobré zkušenosti nemám. Vždy protivná a nepříjemná. Škoda .

Paní doktorka je podle mých zkušeností zatím nejlepší praktický lékař. Je to člověk na svém místě, opravdový odborník, který se doopravdy snaží člověku pomoci. Pacientovi se maximálně věnuje. To často bývá i důvodem delší čekací doby, než se dostanemte na řadu... Ale člověk, který má skutečné zdravotní potíže, si rád počká. Sestřička je staší žena, která už by mohla hezkých pár let užívat zaslouženého důchodu, ale zatím se jí asi u paní doktorky líbí, takže v ordinaci stále je. Vzhledem k jejímu věku už musíte počítat s nějakou tou náladovostí a občas i s nepříjemným chováním, ale to se dá přečkat....

Paní doktorka je dobrá diagnostička Po lidské stránce je příjemná a ochotná. I zdravotní sestra je žena na svém místě.

Nejlepší praktický lékař. Vždy se snaží vyjít vstříc a zohledňuje každého pacianta jako individuální osobu. Sestřička je spíše náladová, ale jde o doktora, že?

je to moc dobrá doktorka

W

Paní doktorka je senzační odborník na svém místě !!!!!!!!!!!! Sestřička je v pravém smyslu slova sestřička s dlouholetou zkušeností, ohledem, vstřícností a s pochopením což je vidět na první pohled a to je v důchodovém věku. Je to radost znát takové lidi.

Paní doktorka moc milá a vštřícná ,ale sestra je něco příšerného. Nesympatická a nepříjemná osoba. Přesto doporučuji.