Dukelských hrdinů 967/10, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

9 800 Kč

• dentální hygiena

Umístění: DéHá dentální hygiena Jiný

Již mnoho let jsem klientem paní Lenky Kratochvílové a vždy naprostá spokojenost. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Ordinaci dentální hygienistky Lenky Kratochvílové navštěvuji na doporučení kamarádky již téměř dva roky. Lenka je velmi šikovná a pečlivá, s nadstandartními odbornými znalostmi. Je vidět, že ji práce baví a jejím cílem je spokojený pacient se zdravým chrupem.
Po návštěvě Lenčiny ordinace jsem se přestala stydět za své zuby a mnohem více se usmívám. Již několikrát se mi stalo, že mi byl složen kompliment, že mám krásné zuby. Nikdy dříve bych nevěřila, že je to možné. A za to vděčím Lence.
Návštěvu ordinace velmi doporučuji, lepší dentální hygienistku jsem nezažila!

Umístění: DéHá dentální hygiena Dentální hygiena

Dentální hygienistka, Lenka Kratochvílová je člověk na pravém místě. Její péče o pacienta je opravdu velmi profesionální , Češky řečeno móc šikovná :-) Pozitivní s úsměvem naladěná k práci kterou vykonává. Hodnotím velmi kladně mohu jen a jen doporučit.Po ukončení zakroku se cítíte v ústech o 10 let mladší :-) s pozdravem všem co váhají. Štěrba

Bc. Lenka Novotná

Moc moc děkuji, to mě potěšilo :))

Lenka je skvělá,, jemná, pečlivá a vždy usměvavá. Vše detailně vysvětlí, člověk se na pravidelnou zubní hygienu doslova těší!
Alena B.

Umístění: DéHá dentální hygiena dentální hygiena

Lenka je profesionál na svém místě – vše vysvětlí, naučí správně čistit si zuby, používat mezizubní kartáčky a vše co k hygieně patří. Sami pak vidíte výsledek na svém chrupu. Její příjemné a milé vystupování je už jen bonus navíc k bezchybné a pečlivé práci. Chodím k ní pravidelně a můžu jen doporučit.

Umístění: DéHá dentální hygiena Dentální hygiena

Na Lence oceňuji zejména pečlivost a profesionální přístup k dentální hygieně. Přesvědčila mě, že správné čištění je ten nejlepší způsob prevence problémů se zuby. Zároveň jsem vždy rád za její zpětnou vazbu, pokud bych v této věci mohl ještě něco vylepšit. Má skvělý přístup také u dentální hygieny dětí. Můj 9-letý syn bere dentální hygienu po jejím vysvětlení opravdu vážně:) Patřím mezi její pravidelné klienty a její služby mohu jen doporučit!

Umístění: DéHá dentální hygiena Špatné zuby

Lenka je skvělá usměvavá profesionálka. Naučila mě hlavně, jak a proč si čistit zuby jak kartáčkem tak i mezizubním kartáčkem.Vždy, když jsem na křesle, tak si to užívám. A hlavně: Hygiena zubů nebolí!! :) Až si nechám spravit zbytek zubů, půjdu k Lence na bělení! Díky Leni

Umístění: DéHá dentální hygiena

Velmi profesionální přístup, maxímální spokojenost. Slečna Lenka je velmi milá a vše dopředu vysvětlí. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: DéHá dentální hygiena Dentální hygiena

Lenka je naprostý profík. Sympatická, milá a velmi pečlivá. Všechno vám podrobně vysvětlí, je vidět, že ji práce opravdu baví. Lenku mohu jen a jen doporučit!:)

Umístění: DéHá dentální hygiena dentální hygiena

Prvotřídní kvalita práce, jemná a pečlivá, každý krok detalně vysvětlí, člověk se na pravidelnou zubní hygienu doslova těší!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Dobrý den, určitě je nutná návštěva zubního lékaře, který zub vyšetří pohledem i rentgenologicky. Při vstupní konzultaci se domluvíte na dalším postupu.
Pokud máte strach z ošetření, je v dnešní době několik variant. Ošetření v celkové anestezii, v premedikaci, kdy ošetření prospíte. Nově používáme na našem pracovišti i Entonox (rajský plyn). V případě zájmu můžete kontaktovat naši recepci U Smile. Hezký den. S pozdravem Kratochvílová Lenka

Bc. Lenka Novotná

Otázka k tématu bělení zubů

Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji

Dobrý den. Z vlastních zkušeností s bělením bych Vám doporučila kombinované bělení Purewhitening.
Kombinované bělení znamená, že na Vaše zuby jsou zhotoveny v laboratoři nosiče na bělení, do kterých budete aplikovat gel po dobu 14 dní. Následně na tuto domácí fázi navazuje ordinační bělení. Tento delší proces zajistí dostatečné probělení zubu přes sklovinu až do dentinu a tudíž by se původní odstín barvy už neměl vrátit. U nás je cena bělení 9500 Kč.
Hezký den přeje Kratochvílová Lenka.