Bc.

Dentální hygienistka, hygienista

Kontaktní informace

Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: dentální hygiena

Lenka je profesionál na svém místě – vše vysvětlí, naučí správně čistit si zuby, používat mezizubní kartáčky a vše co k hygieně patří. Sami pak vidíte výsledek na svém chrupu. Její příjemné a milé vystupování je už jen bonus navíc k bezchybné a pečlivé práci. Chodím k ní pravidelně a můžu jen doporučit.

• Zkušenosti a dovednosti

• dentální hygiena

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Dentální hygienistka, hygienista
    Praha
    Dobrý den, většina živin a tím pádem i kalorií se opravdu vstřebává dále trávicím traktu, nejvíce ve střevě. Počáteční štěpení živin začíná již v ústech pomocí enzymu amyláza, která štěpí sacharidy.… Více

Hodnocení pacientů

Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: Dentální hygiena

Na Lence oceňuji zejména pečlivost a profesionální přístup k dentální hygieně. Přesvědčila mě, že správné čištění je ten nejlepší způsob prevence problémů se zuby. Zároveň jsem vždy rád za její zpětnou vazbu, pokud bych v této věci mohl ještě něco vylepšit. Má skvělý přístup také u dentální hygieny dětí. Můj 9-letý syn bere dentální hygienu po jejím vysvětlení opravdu vážně:) Patřím mezi její pravidelné klienty a její služby mohu jen doporučit!

• L
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: Špatné zuby

Lenka je skvělá usměvavá profesionálka. Naučila mě hlavně, jak a proč si čistit zuby jak kartáčkem tak i mezizubním kartáčkem.Vždy, když jsem na křesle, tak si to užívám. A hlavně: Hygiena zubů nebolí!! :) Až si nechám spravit zbytek zubů, půjdu k Lence na bělení! Díky Leni

• D
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Velmi profesionální přístup, maxímální spokojenost. Slečna Lenka je velmi milá a vše dopředu vysvětlí. Jednoznačně doporučuji.

• Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: Dentální hygiena

Lenka je naprostý profík. Sympatická, milá a velmi pečlivá. Všechno vám podrobně vysvětlí, je vidět, že ji práce opravdu baví. Lenku mohu jen a jen doporučit!:)

• F
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: dentální hygiena

Prvotřídní kvalita práce, jemná a pečlivá, každý krok detalně vysvětlí, člověk se na pravidelnou zubní hygienu doslova těší!

• Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: Prevence

Svěřil jsem se do Lenčiných rukou zhruba před dvěma lety a mohu říci, že krásnější zuby než nyní, jsem nikdy v minulosti neměl. Lenka je precizní a svou práci odvádí skvěle. Díky její vynikající práci se mohu smát s "otevřenou" pusou. Mohu doporučit!
      (Jirka, Praha, 35let, ekonom)

• Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČESlužby: prevence

Lenka je skvělý člověk i profesionál. Svěřila jsem si ji do péče před třemi lety a rozhodně nelituji. Její práce je precizní, dokud nemám všechny zuby dokonale čisté, tak mě nepustí z ordinace :) Vše v klidu vysvětlí a poradí. Výsledek její precizní práce mě motivuje k tomu, abych i já na sobě pracovala. Mohu jen doporučit!

• M
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Lenka je profesionál na svém místě. Po přivítání, páru otázek na zdravotní stav a vaše očekávání od návštěvy, přejdete k vyšetření chrupu. Vše je důkladně vysvětleno. Co bude Lenka dělat a z jakého důvodu. Samotné ošetření je šetrné a příjemné. Budete překvapeni, jak pohodová a přitom vysoce profesionální může dentální hygiena být. Doporučuji!

• A
      Umístění: U SMILE - CENTRUM ZUBNÍ PÉČE

Sympatický přístup a především precizní práce! Během návštěvy mi bylo vysvětleno, jak se o zuby starat a součástí byl i praktický nácvik. Samotná hygiena byla bezbolestná a rychlá. Výsledek perfektní :) Velká spokojenost, mohu jen doporučit.