Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

B.Rejta 2774, Louny
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u paní doktorky se 4 letým synem na vyšetření očního pozadí, byl u očního lékaře poprvé, takže se bál a opravdu hodně nespolupracoval, paní doktorka se sestřičkou byly velmi trpělivé, takže jsme to nakonec zvládli.

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Kontrola zraku (nezhoubný nádor)

Jednoznačně není vhodná pro dětské pacienty (neumí zacházet s dětmi). Na nádůrek v oku jsme přišli sami - na předchozím vyšetření na to doktorka nepřišla (nepřičítám jí chybu, to se může stát v každém oboru). Nicméně jsem si raději sjednal nezávislé vyšetření, abych jako správný rodič pro své dítě udělal maximum.
Při kontrolním dnu jsem se o výsledek kontroly v Motole chtěl podělit s doktorkou. Její reakce byla okamžitě ofenzivní a jednala se mnou jak s malým klukem.
Jindy jsem mírný člověk, ale její jednání ve smyslu : "jak jste si to mohli dovolit mě prověřovat.." jsem neustál...
K této doktorce již nikdy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace natáčení hlavy a naklánění při zaostřování

Před pár lety jsem odešla od paní doktorky Bradáčové k paní doktorce Krátké. Bývalá lékařka pobaveně poznamenala, že natáčení a naklánění hlavy je jen zlozvyk. Paní doktorka Krátká příčinu potíží mé dcery na základě podrobného vyšetření odhalila a po výměně skel a náklonu skel (prizmata) problém úplně odstranila. Za mě jednoznačně spokojenost :)

A
Ověřeny pacient

Muj zazitek hruzny, 11ti mesicniho syna svazali na lehatku do ususky, ja drzela ruce, muz nohy, sestra hlavu a doktorka dvema prsty roztazene oko....plakal neuveritelne, na moji prosbu at se zkusi namerit oci kdyz prilozim k prsu odpovedela a jak asi....snaha veskera zadna, zbalila jsem ho a odesla. druhy den mi volala detska, ze dostala od p.dr.Kratke rozhorcenou zpravu...za me nevyhovujici lekar pro deti, bez trochy citeni k detske dusi . Na vysetreni jedem jinam ...kde deti nesvazuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Chtěla bych touto cestou poděkovat pani doktorce za profesionální a příjemný přístup. Jsem dlouholetá diabetička, oči se mi zhoršily. Doporučila mi podpůrné léky a objednala na vyšší pracoviště ke zvážení léčby laserem. Po 2 měsících se mi problém mých očí natolik zlepšil, že ložiska se zmenšila, některá úplně zahojila a tudíž nemusím ani podstoupit léčbu laserem. Ještě jednou, moc a moc děkuji za váš přístup k moji léčbě pani doktorko. Janková

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi vyšetřila zrak 3leté dcery (já jsem tupozraká a manžel krátkozraký, tak jsem chtěla vědět, jestli se problém neprojeví i u dcery). Vyšetřovala ji zkoumáním otáčením E, což mi nepřijde u 3letého dítěte zrovna průkazné. Našla jí 7 dioptrií na každém oku a předepsala brýle. Nedalo mi to a nechala jsem dceru, které při vyšetření v předškolním zařízení nic nezjistili, vyšetřit ještě u paní doktorky Bradáčové. Přístup byl úplně jiný a výsledek - dcera má oči v pořádku. Apeluji na všechny pacienty doktorky Krátké, aby si výsledky nechali potvrdit nezávisle i jinde, protože kdybych to já neudělala, zkazila bych svému dítěti zrak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

od paní dokttorky jsem přestoupila k pí Bradáčové, moje dcera měla velké problémy s očima, to jsem poznala i já, jako laik, paní doktora Krátká nám řekla že si pouze ulevuje krční páteř. Lítala jsem s ní po doktorech a nikdo nic nezjistil, nakonec jsem s ní šla pí Bradáčoové a dcerka dostala brýle 1,75 a 2 dioptrie. Nedoporučuji...............

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Byla jsem s maminkou u paní Krátké jen pro recept a ona, aniž by se seznámila s mým zdravotním stavem, z vedlejší místnosti jsem zaslechla, jak na sestru říká, že "...když si to nechala takhle daleko dojít, tak ať je slepá".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorku také chválím. Přešla jsem k ní od paní Bradáčové, která mi na očích stále nechávala dna od půllitrů. Paní Krátká se mi velmi věnovala, brýle vyměnila za "normální", a zároveň předpokládá operaci pro odstranění mých potíží.

Paní doktorka má skutečně velmi milé vystupování,má trpělivost s dětmi, vše vysvětlí. Je to lékařka na svém místě. Pokud někdo přemýšlí, ke kterému očnímu lékaři, pak doporučuji paní doktorku Krátkou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti