třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

my tam chodíme jíž 4-tým rokem a nelitujeme-vždy ochotná-snaží se všecko vyřšit a prozkoumat kde jaky problem či mou pochybnost.Poradí v jakoukoliv dobu,i ve svátky nebyl problem.doporučujeme

my s paní doktorkou nemáme žadny problem,vždy je ochotna,a určitě se snaží problemy řešit a to že nema na svou předchudkyni posoudit nemužu,neznám ji,ale každý si tu svou odbornost přece musí vypracovat,žadny učeny z nebe nespadl přece.

Odbornost lékaře se dá jen těžko rozeznat a když už si tady na paní doktorku někdo stěžuje, měl by to doložit konkrétním případem. Já jsem po dvou letech návštěv zatím spokojen. U mnohých lékařů se setkávám s nabubřelým jednáním a ignorací názorů samotného pacienta - s tím se zde určitě nesetkáte. Paní doktorka Kracíková jedná slušně a když jí v neděli večer zavoláte o radu co s nemocným dítětem, ráda a ochotně pomůže. Doporučuji.

Jsem s Paní MUDr. Kracíkovou spokojen,vždy mě i třeba po telefonu v jakékoliv době poradila.Díky

Po odborné stránce paní doktorka je rozhodně dobrá.. A ochota se snahou se taky velice cení. Takže z mého hlediska "SUPER DOKTORKA".Na 100% nahradila svou předchůdkyni.