Jinonická 1313/25, Praha 5, Praha
Usmějte se

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů domácí • od 5 000 kč

Bělení zubů ordinační • od 9 000 kč

Dentální hygiena (60 min) • 1 800 Kč +3 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let • 1 000 Kč

Hloubkové čištění zubního kamene (kyretáž) • od 3 900 kč

Konzultace (30 min) • od 500 kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

• Zubní kámen
  • Zánět dásní
  • Citlivost zubů

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 5 000 kč

od 9 000 kč

1 800 Kč

1 000 Kč

od 3 900 kč

od 500 kč

Názory

Umístění: Usmějte se Dentální hygiena (60 min)

Na dentální hygieně jsem nikdy nebyl a nevěděl jsem co mě čeká. Na doporučení jsem navštívil Lenku Koudelovou a hned při vstupu do ordinace jsem byl překvapen jejím milým a vstřícným přístupem. Před výkonem mi vše podrobné vysvětlila a i během výkonu mě průběžně informovala o postupech, které bude provádět. Žádný z nich mi nebyl nepříjemný a vše proběhlo ve velmi pohodové atmosféře. Je vidět, že práce slečnu Koudelovou baví, je velice profesionální, a proto u ní mohu dentální hygienu všem doporučit.

Umístění: Usmějte se Dentální hygiena (60 min)

Naprosto skvělá dentální hygienistka. Velmi bych ocenila preciznost její práce, příjemné vystupování a ochotu vše srozumitelně a dopodrobna vysvětlit. Je na ní vidět, že ta práce ji opravdu baví a naplňuje. Dalším plusem je určitě ordinace, ve které se člověk cítí uvolněně a může si odpočinout po náročném dni. Pro mě je návštěva Lenky vždy perfektní relax a již při odchodu se těším na další :)

Umístění: Usmějte se Dentální hygiena (60 min)

S dentální hygienou jsem byl naprosto spokojený. Slečna je milá, opravdu pečlivá, poradí s prevencí.

Umístění: Usmějte se Komplexní dentální hygiena (60 min)

Většinou se na dentální hygienu bojím jít, protože to bývá těžká kritika toho, co vše dělám špatně. Návštěva u slečny Koudelové byla však pravým opakem. Mile mi vysvětlila správné čištění, proč je pro moje ústa lepší nit než mezizubní kartáčky, a taky že je dobré vybrat ústní vodu bez alkoholu, abych neměl vysušené dásně. Celý zákrok byl naprosto nebolestivý a troufám si říct, že kvalitnější než jinde. Vřele doporučuji.

Umístění: Usmějte se Bolest dásní

Od malička jsem měl problém s vysokou kazivostí zubů. Paní Koudelová mě dokázala během několika návštěv nejen zbavit bolesti (zánět) ale také nastavit dramaticky lepší hygienu. Dnes k ní chodím pravidelně a s problémy se už nepotýkám. Pravidelnou hygienu bych doporučil všem co nechtějí k zubaři ale spíše preventivně na hygienu ;)

Umístění: Usmějte se Komplexní dentální hygiena (60 min)

Děkuji paní Koudelové za vynikající péči a dobrou spolupráci. Poctivě čistím a je to opravdu velký rozdíl. Bolest pryč, usměv je zpět :)

Umístění: Usmějte se Zubní kámen

Jsem opravdu moc rada, ze jsem měla moznost se dostat k teto slečne hygienicce. Dostala se mi prvotřídní pece o chrup i s vysvětlením o jeho správném čištění. Nyní ji pravidelně navštěvují i moje deti a vzhledem k jejímu velmi příjemnému přístupu se návštěvy rozhodne nebojí, ba naopak. S uprimnosti mohu návštěvu u ni v ordinaci jen doporučit!

Umístění: Usmějte se Komplexní dentální hygiena (60 min)

Ke slečně Koudelové jsem poprvé došel na doporučení od kamaráda a mohu říct, že jsem byl hned po první návštěvě velmi spokojený. Dokonce mi našla zubí kaz, který ani má zubařka při preventivce neobjevila! Celé ošetření na mě působilo velmi příjemně a profesionálně. Určitě mohu doporučit všem, co chtěji udržovat svůj úsměv zdravý a krásný. Doporučit mohu i bělení zubů. Super výsledek. Děkuji

Umístění: Usmějte se Komplexní dentální hygiena (60 min)

Chodime pravidelne cela rodinka a spokojenost nejvetsi. Pro mne je nejdulezitejsi, aby se nebal nas syn a ten si to spis uziva :-)

Umístění: Usmějte se Komplexní dentální hygiena (60 min)

Naprostá spokojenost. Navštěvuji slečnu Koudelovou pravidelně už pár let a neměnila bych. Mám srovnání z minulosti z jiných soukromých klinik a nikde jsem nebyla tak spokojená s průběhem i výsledkem práce. Moc za to děkuji a velmi ráda doporučuji i známým.

Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

• Zubní kámen