Lenka Koišová, zubař Vracov

Zubař

Náměstí Míru 202, Vracov
Praktický zubní lékař

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá paní doktorka, navštěvuji ji už 15 let a nemohu si ji vynachválit. Vždy pečlivě vysvětlí co bude dělat se zubem, a doporučí zákrok.

Paní doktorka, je milá usměvavá a hlavně profesionál.Ze zubařů mám panickou hrůzu,ale u ní se cítím dobře.Jen mne mrzí, že jsem k ní nepřišla dávno, než mi jeden nejmenovaný pan zubař totálně zničil zuby.Sestřička je také milá a příjemná.Co víc si přát.Děkuji.Hana.V.

Paní doktorka mě naprosto zbavila strachu ze zubařů. Je milá, trpělivá, což platí také pro sestřičku. Proto můžu jen doporučit!

Skvělá zubařka. Opravena celá pusa po světově nejlepším zubaři ( vtip) p. Zaplatalovi, co jen od lidí bral peníze za úkony co proplácí i pojišťovna. P. Koišová je profesionální, rychlá, vynikající zubařka.

S mým manželem chodíme k paní zubařce asi přes 8 let a jsme velice spokojení. Nejdříve byla v nemocnici v Kyjově, pak v Osvětimanech a teď jezdíme do Vracova, jsme z Hodonína a dojíždět za kvalitní lékařkou nám vůbec nevadí. Péče zde byla vždy vynikající. Spokojení pacienti Katka a Michal K.

Paní doktorka Koišová je pro mne tou nejlepší zubařkou kterou jsem poznal-a to jsem měl možnost poznat více zubařů.Chodím k ní už přes deset let a v žádném případě bych neměnil,i když musím teď dojíždět z Kyjova do Osvětiman.Můžu paní doktorce jen poděkovat...

Jsme moc spokojeni, hlavně s přístupem k dětem.Moc milá paní doktorka i sestřička!!Velmi jsem spokojená i s velmi krátkými čekacími doby v čekárně.

Myslím,že moje hodnocení nemusím dále komentovat.Zdravím do Osvětiman.

Úžasná paní zubařka, nejlepší jakou jsem kdy navštívila...

Dobrý den prosím Vás nevím o co Vám jde pomlouvat a ponižovat lékaře když se vám něco nelíbí tak odejděte a nedělejte naschvály máte možnost si zubního lékaře vybrat a nevimlouvejte se že bydlíte na vesnici já také pocházím z vesnice a už jsem vyskošela několik zubníh lékářů a také jsem si vybrala paní doktorku koišovou je ochotná a má tam čisto kdo píše že pošle hygieniky tak bych chtěla vidět jejich dům zevnitř a pak by se vidělo ke komu poslat hygienika slušně a stručne děte někam ..... z mého hlediska doporučuji i můj syn je spokojený a nebojí se a je mu 5 let jo a když píšete také hn usy tak proč se nepodepíšete aha máte nahnáno co pacientka Katka