Bobath koncept

Kinezioterapie +7 Více

Manuální terapie

Metoda Neurac

Redcord

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Fyzioterapie Lenka Jůzová

Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8...

• fyzioterapeut

Naprosto skvělá,
manžela bolelo koleno a paní Lenka během chvilky přišla na to, že důvodem je nějaký ochablý sval a proto ho to koleno bolí. A s naším 3 měsíčním mimi nám taky poradila a to ve svém volném čase. Teď nám doufám Dr. napíše rehabilitace a budu žádat pouze ji - jen doufám, že se to podaří :) Vřele všem doporučuji - je skvělý odborník

Č

Pomohla v době kdy již nikdo nefungoval (23.12.) Hrozná představa vánoce a já ohnutý. Narovnala mě dala do pořádku. Jsem velmi spokojen.

Pani Lenka je vyborna!!! Nemuzu rict jedine spatne slovo! Chodime k ni s chlapeckem od miminka. Nyni bude synovi 6 mesicu a na kazde pondeli se vylozene tesime. Chlapeckovi se venuje po celou dobu. Jde videt, ze se mu cviceni moc libi a ze se citi v bezpeci. Pani Lenka je velice mila, prijemna osoba, a jde videt, ze je ve svem oboru opravdovy odbornik! Pokud ma vase dite jakykoliv problem, nevahejte ji kontaktovat!!!

Jako specialista se jevi pani Juzova jako pomerne schopna, jedine co mi vadi jsou naprosto predrazene ceny a neprimerene platby za neco, co se jinde dela temer za tretinovou cenu. Lidsky pristup me taky moc nezaujal, mozna jsem pani Juzovou pristihl jen ve spatne nalade, kazdopadne tato zkusenost mi stacila, priste se radeji obratim na nekoho jineho. Navic nechapu, proc je hodnoceni "obycejneho" fyzioterapeuta na strankach lekar.cz.
Nespokojeny klient pan P.

Lenka Jůzová je profesionál s lidským srdcem, což je to nejvíc co vás v životě může potkat. Chodili jsme k ní s Šimonem oba moc rádí a výsledky byly přímo skvělé. Jednoznačně doporučuji - setkání s Lenkou je balzám pro duši i tělo!
Hana a Šimon Dvořáčkovi

Zatím hodnotím jen z předešlé praxe se synem a rehabilicemi,s tejpováním zatím nemám zkušenost. Spolupráce výborná, vše prostě na jedničku!!!Doporučuji.

Velmi ochotně léčila několik mých sportovních úrazů přes vymknutý kotník a problémy s achilovkou až po namožené rameno a předloktí, jednak tejpy a jednak kvalifikovanými radami zkušené fyzioteraputky a co bylo pro mě nejdůležitější nenutila mě do žádného klidového režimu. 100% doporučuji.

P. Lenka má milé a příjemné vystupování. Snaží se co nejlépe podchytit daný problém, takže výsledek se dostaví. A k tomu dostanete další důležité rady a ponaučení, které Vám mohou do budoucna pomoci. D.

Milá a příjemná k lidem

Ochotná, chápavá, snaží se pomoci. Po roce kdy jsem měl problémy s loktem bez problému můžu hrát i bowling.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

již nějakou dobu mám problém.
Během spánku na zádech se mi začne neskutečně točit v hlavě. Automaticky se probudím a musím si sednout. Díky tomuto se mi i dělá špatně od žaludku. Po chvíli to přejde ale ve spánku pokračuji pouze na boku. Tento problém není každou noc.
Kdysi mi bylo řečeno, že to může být od krční páteře. Absolvoval jsem také rehabilitace ale bez nějakého zlepšení.
Mohu Vás poprosit o radu? Děkuji.

tyto obtíže můžete mít z různých důvodů- od krční páteře, přetížení svalů v oblasti krční páteře, obtíže v oblasti vnitřního ucha (vestibulární systém), úzkostná porucha atd. Měl byste absolvovat nejen rehabilitaci, ale také vyšetření na ORL, neurologii popř. na otoneurologii, v centru pro poruchy sluchu a rovnováhy. Přeji vám brzké uzdravení.

Lenka Jůzová

Dobrý den,bylo by u Vás možné se objednat na rehabilitaci po operaci karpálního tunelu?žádanka typu K.děkuji

Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
S pozdravem