Bobath koncept

Kinezioterapie +7 Více

Manuální terapie

Metoda Neurac

Redcord

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Fyzioterapie Lenka Jůzová

Nestátní zdravotnické zařízení v Ostravě- Porubě, fyzioterapeutická ambulance pro děti i dospělé, ordinační doba: pondělí:14- 19 hod., středa- pátek:8...

• fyzioterapeut

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová fyzioterapie dětí a dospělých

Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda.

Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci.
Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce:
Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit.

Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji?

Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient.

S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul.
Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání.

PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient.

Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu.

Tímto ji zdravím...

Lenka Jůzová

Moc si vážim vašich slov a děkuji za ně. Jsem ráda, že jsem vám pomohla, ale velká část úspěchu je díky vaší píli a dodržování mých doporučení.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolest hlavy

Paní Lenka mi byla doporučena kamarádkou,protože jsem často trpěla bolestmi hlavy. Po 1.návštěvě jsem byla přesvědčena o tom,že pokud mi někdo pomůže,je to pravě p.Lenka. Je skutečným odborníkem ve svém oboru, ví přesně,kam sáhnout,dokáže rozpoznat příčinu problému a ten postupně odstranit. Vyšetření je sice někdy trochu bolestivé,ale výsledek stojí za to. Paní Lenka je velice ochotná, kolikrát mě vzala i nad rámec své prac.doby. Postupně k ní začala chodit celá moje rodina a každý z nich si p.Lenku nemůže vynachválit.Všem mohu jen doporučit. Haščinovi

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Krcni pater a jine

Pani Lenka Juzova je clovek, ktery se jiz v dnesni dobe jen tak nevidi a z odborneho hlediska snad nenajde. Muj prvotni duvod navstevy byly bolesti hlavy, motice, nevolnost, zavrate. Beznadejny stav fyzicky a hlavne psychicky. Po navsteve obrat o 180 stupnu ve vsem co me trapilo a hoavne lidske a odborne uklidneni, ze se jedna o problem s krcni pateri. Po dalsich 2 navstevach bez problemu. Pote jsem jeji ordinaci navstivila jeste xkrat s ruznymi starostmi prichazejicimi v beznem zivote a vzdy s vysledkem prakticky okamzitym a s ulevou neskutecnou. Dokonce i me 11 lete dceri (tenistce) po 2 tydenni prakticky nepretrzite bolesti hlavy pomohla se dostat zpet do normalniho zivota ditete. Nejde jen o pojmenovani problemu a jeho odstraneni, ale take o navid jak problemum predchazet, at uz to zlepsenim pohybovych stereotypu a zlozvyku, ale take o rady v oblasti cviceni a posilovani problemovych partii, ktere zvladneme doma na koberci. Je to opravdu ojedinely odbornik a hlavne fantasticky clovek! Dekujeme a s vdekem zdravime Bendovi

Milá paní Bendová,
moc děkuji a moc si vážím vašeho hodnocení. Jsem ráda,že jste spokojeni. Ale velkou zásluhu na vašem uzdravení máte vy sama, a to svou pílí, cvičením a dodržováním režimových opatření.
Přeji vám všem jen to nejlepší.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolesti zad a ramene

Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý přístup k pacientům. Zatím mi vždy pomohla a strávený čas s paní Jůzovou je občas bolestivý, ale vždy příjemný!

Vážený pane Firlo,
moc si vážím vašeho hodnocení a děkuji za něj. Jsem ráda, že jste
s mou péčí spokojený.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová

Paní Lenka je vždy velmi milá a stále usměvavá, především je však jednička ve svém oboru, skvělý diagnostik, který dokáže odhalit příčinu problému a také zájmem zda-li vám terapie pomáhá.
Chodíme k ní se synem od miminka již několik let a vždy nám poradila
s aktuálními problémy.
Vřele doporučuji.
Milena a Filip Sekaninovi.

Milá paní Mileno,
děkuji za vaše milé hodnocení. Jsem ráda, že vám stále po 14 letech mohu pomáhat a přeji celé vaší rodině jen to nejlepší v roce 2018.

Umístění: Fyzioterapie Lenka Jůzová Bolest

Paní Lenka je nejenom 100% odborník ve své práci ,ale je to hlavně stále pozitivně naladěný člověk, tato kombinace je pro mne zárukou toho že můj problém bude vyřešen a já se můžu i ve svém věku , stále věnovat sportu na vrcholové úrovni a za to ji velmi děkuji

Lenka Jůzová

Milý pane Jaromíre, děkuji vám za velmi hezké hodnocení a přeji vám ještě mnoho sportovních úspěchů bez zranění, i když sám dobře víte, že bez cvičení to už bohužel nepůjde.

Na Lenku jsem narazil víceméně náhodou přes kamaráda. Nedlouho předtím, kdy jsem se chystal s oteklým kolenem (po pádu při tréninku) na ultra trail maraton. Nejenže mi koleno dala Lenka rychle do pořádku, ale během závodu jsem s kolenem nezaznamenal sebemenší problém.
Od té doby je pro mě fyzioterapie a Lenka Jůzová klíčová záležitost při léčbě zranění nebo přípravě na závody.
Zatím poslední zkušenost hovoří za vše: po ultra trailovém maratonu (přes 150km) jsem měl z důvodu špatného rozcvičení po závodu necitlivou nohu. Lenka mi dala nohu do pořádku v krátké době tak, že jsem mohl během dvou měsíců absolvovat další 24 hodinový závod, aniž bych měl s klouby a svaly sebemenší problém.
Má zkušenost s Lenkou Jůzovou je tedy vynikají: 100% přesná diagnóza (najde příčinu vždy úplně jinde, než ji hledám sám), perfektní přístup při léčbě, zájem o výsledek léčby, rada jak úrazům předejít (cvičení, protahování). Její zkušenosti a lidský přístup odpovídají mým potřebám, což je někdy v kontrastu s přístupem lékařů ….
Děkuji, Jaromír

Vzdy mi pomohla. Pri akutnim stavu, kdy jsem psala v neděli, me hned v pondeli vzala nad ramec po ordinacnich hodinach. Jak se rika ma zlate ruce. Lekari nic neresili. Pani doktorka posahala, zatlacila a vratila mi vysunute zebro, kam patri a me se tim ulevilo. Je vzdy prijemna. Dekuji Jans

Milá paní Jano,
moc vám děkuji za hodnocení. Jen ještě pro upřesnění- nejsem doktor, ale fyzioterapeut.

Paní Lenku jsem potkala na přednášce v rané péči Tamtam, její přednáška mě velice uchvátila. V průběhu přednášky byla velice chápavá zodpovědět veškeré dotazy, ač jsme spolu již ke konci vedly dialog. Po přednášce jsme se domluvily na konzultaci v ordinaci. Ač to máme 200km daleko, velice mi pomáhá se synem, ať už při osobních návštěvách, kde syn dělá obrovské pokroky, tak i konzultace po telefonu jsou pro paní Lenku přijatelné.
Za mě největší odborník pro mého syna z hlediska rehabilitace.

Skvělý přístup, po všech absolvovaných rehabilitacích všude možně po Ostravě mě nikdo nebyl, tak schopen pomoct a poradit, jak paní Jůzová během pár návštěv. Vřele doporučuji ostatním jsem nad míru spokojen!

Lenka Jůzová

Milý pane Ondřeji, moc Vám děkuji za velmi hezké hodnocení a přeji Vám mnoho sportovních úspěchů bez zdravotních obtíží.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

již nějakou dobu mám problém.
Během spánku na zádech se mi začne neskutečně točit v hlavě. Automaticky se probudím a musím si sednout. Díky tomuto se mi i dělá špatně od žaludku. Po chvíli to přejde ale ve spánku pokračuji pouze na boku. Tento problém není každou noc.
Kdysi mi bylo řečeno, že to může být od krční páteře. Absolvoval jsem také rehabilitace ale bez nějakého zlepšení.
Mohu Vás poprosit o radu? Děkuji.

tyto obtíže můžete mít z různých důvodů- od krční páteře, přetížení svalů v oblasti krční páteře, obtíže v oblasti vnitřního ucha (vestibulární systém), úzkostná porucha atd. Měl byste absolvovat nejen rehabilitaci, ale také vyšetření na ORL, neurologii popř. na otoneurologii, v centru pro poruchy sluchu a rovnováhy. Přeji vám brzké uzdravení.

Lenka Jůzová

Dobrý den,bylo by u Vás možné se objednat na rehabilitaci po operaci karpálního tunelu?žádanka typu K.děkuji

Dobrý den, bohužel nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
S pozdravem