MDDr. Lenka Habichová (Hobziková)

Zubař Více

Praha 1 adresa

Praktický zubní lékař

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: STOMAT, spol. s r.o. Ztráta zubaře.

Doktorka Lenka Hobzikova a sestřička Lucie Mlýnkova. Jak paní doktorka tak i sestricka jsou moc sympatické, milé ale hlavně profesionalky. Je vidět že je práce baví a naplňuje . K dětem jsou jak andělé.mooooooc doporučuji a my už nikdy nebudeme měnit.

Umístění: jiné místo prevence zubního kazu

Paní doktorka a sestřička jsou velmi profesionální, milé a na správném místě. Chodíme už k nim dva roky s celou rodinou a nemůžeme si je vynachválit! K dětem se chovají naprosto úžasně, má starší dcera (4 roky) se vždy těší a nemá vůbec problém s návštěvou zubního lékaře. Já sama jsem zde absolvovala několik vrtání a plombování a vždy bezbolestně s perfektní a šetrnou péčí, s výsledkem jsem vždy spokojená. Doporučuji všem, malým i velkým!

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je naprosto LUXUSNÍ! a skvěle ladí se sestřičkou. Byla jsem objednána na trhání 4 stoliček na 2 termíny (2+2), ale protože ta první akce proběhla naprosto v klidu a BEZBOLESTNĚ, řekla jsem si rovnou o vyndání i těch dalších 2 zubů (abych to měla za sebou). Pí. doktorka (i sestřička) je milá, přátelská, veselá a jít k ní je jako jít někam do wellness - to mě napadlo při té poloze v zubařském křesle????.
Všem doporučuji - v této ordinaci se NIKDO NEMUSÍ BÁT☺

U paní Doktorky jsem překonal strach z ošetření. Chodím k ním již rok a vše naprosto perfektní! V ordinaci je legrace, se sestrou tvoří fajn team. Perfektní péče. Výborný doktor a člověk! Maximálně doporučuji.

Paní doktorku velice ráda doporučuji. Je milá,ochotná a hlavně moc šikovná. Šla jsem k ní na zákrok se strachem a odcházela jsem velice spokojená.Díky jejímu přístupu již nemám strach z dalšího případného ošetření.