Chmelová 6/2920, Praha
NEU-HLI, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: NEU-HLI, s.r.o. Akutní stav

Paní doktorka je nejen erudovaný odborník, ale i člověk s lidským přístupem.
Hlavně ale se snaží hledat souvislosti a nalézt původní příčinu obtíží, což není dnes zcela běžné.
Děkuji za svou maminku, která byla u Vás pečlivě vyšetřena a další dovyšetrení ji ještě čeká.

Umístění: NEU-HLI, s.r.o. ošetření

Pokud někdo má špatný názor na tuto lékařku , pak neví co by si ještě přál.Jsem u paní doktorky řadu let a nikdy jsem neodcházel nespokojen,neošetřen nebo odbytý.Naopak ,ordinace poskytuje více než když jsem byl poprvé léčen.

Dobrý den většinou nepíši komentáře ale musím reagovat na nynější komentáře které jsem si přečetla a paní Mudr.Hlinková je výborná doktorka jak po stránce profesní tak etické chodím k ní už pár let a jsem velmi spokojena i se sestřičkami vždy mi vyjdou vstříc děkuji p.doktorce za jeji péči a sestřičkám za vždy bezva náladu Rosenbaumová Zdenka

K paní doktorce chodím tři roky a jsem velmi spokojená. Je velmi příjemná, vždy mi vše pečlivě vysvětlí. Kladně hodnotím i možnost objednávání přes internet.

jako pacient docházím do ordinace MUDr. Hlinkové několik let, od první návštěvy až do dnešního dne mohu konstatovat, že přístup, péče, vstřícnost a odbornost této lékařky jsou na velmi vysoké úrovni.
Velmi mne překvapilo hodnocení v kategorii " velmi slabé" , z mého hlediska jej mohl napsat pouze člověk nevzdělaný, který neví co sám se sebou a vylévá si vlastní neschopnost a zlobu na někom, jehož kvalit nikdy nemůže dosáhnout.
Ve své podstatě je mi oné paní líto.....
Ale vraťme se k hodnocení: všem budoucím potencionálním pacientům doporučuji ordninaci MUDr. Hlinkové a to nejen kvůli paní doktorce samotné, ale i vzhledem k báječnému kolektivu sestřiček, které jsou milé, vstřícné ochotné a mají s námi nervozními pacienty neuvěřitelnou trpělivost.

Poznala jsem paní doktorku Hlinkovu jako lékařku mající zájem o pacienta.Jsem moc vážně postižená,závislá na druhé osobě s 90%.Nemluvící.Nikdy jsem se s takovým zájmem ke své osobě nesetkala.Kdybych na tento zájem narazila v začátcích svého onemocnění,mohla jsem žít jinak!Nevěřím velmi slabým názorům zde ani zbla!!!!!!!!!!!!!!!!

Já byla s přístupem paní doktorky velmi spokojená, je milá, ochotná, poradí... Nechápu zdejší negativní reakce...

Přiznám se, že vlastně nevím, jestli paní doktorku doporučit nebo ne. Pravda je, že mi pokaždé pomohla a pravda je, že ordinace i díky sestřičce výborně klapala. Nicméně asi hodně záleží i na jiných okolnostech. A to především zřejmě na množství pacientů. Objednací doba se nezřídka nedodrží o hodinu i více. A sestra si dle mého může nohy ušoupat. Měří tlak, zvedá telefony, vyřizuje akutní případy, přebírá od pacientů požadavky na léky.... Nechápu, jak se při tom všem ještě stíhá usmívat. I paní doktorka je milá, když se k ní člověk nakonec dostane. A když čekárna není nabitá k prasknutí, vše mi trpělivě vysvětluje. Takže pokud budete mít štěstí a trefíte se do poloprázdné čekárny, pak paní doktorku jednoznačně doporučuji. V opačném případě je třeba se obrnit......

Děkuji paní doktorce. Hned po první návštěvě mi pomohla s bolestmi zad. Již zase mohu sportovat. Jiří Novák

Jsem pacientem paní doktorky již řadu let a musím konstatovat, že si na mě vždy udělá čas, i když nejsem zrovna objednán a přicházím s akutními bolestmi. Pokaždé jsem byl s porozumněním ošetřen a nehledě na její lidský přístup, s kterým jsem se poslední dobou u jiných lékařů setkával velmi zřídka.Musím proto zareagovat na předšlé hodnocení, které se mi jeví přinejmenším urážlivé a lživé. Nabývám i dojmu, že paní spletla adresáta a vyjadřovala se k jinému z lékařů, kteří svou práci berou jako rutinu s pacietem nesoucítí a člověk si připadá jako odpad. To z mého hlediska není v případě MUDr. Hlinkové pravda a myslím,že nemluvím pouze sám za sebe.