Chmelová 6/2920, Praha
NEU-HLI, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka mi stanovila diagnózu,ač veškerá vyšetření ji vyvrátila. A nebyla schopná akceptovat,že nejspíš mi bude něco jiného. Paní sestřička je na obranu moc milá. Leč k této paní doktorce již nepůjdu.

Paní doktorku jsem bohužel poznala jako velmi neochotnou a nehumánní lékařku. Měla krátce v péči moji těžce nemocnou maminku, ke které se chovala neeticky, hovořila před ní o jejím stavu hrubě, necitlivě. Matka byla po několika mozkových příhodách imobilní, lékařka vždy odmítla vykonat návštěvu u ní doma. Když mi sdělila, že by bylo nejlepší, aby matka zemřela, přestala jsem k ní maminku vozit. Pokud šlo o platby, v tomto ohledu byla paní doktorka čilejší. Snažila se mi pro maminku prodat předraženou brožurku, která byla s ohledem na pacientčin stav naprosto neužitečná, a nakonec si vyžádala nejen maminčinu, ale i mou kartu pojišťovny, aby si, jak mi sdělila, informace, které mi o pacientce sdělila, mohla naúčtovat jako konzultaci. Svým přístupem k nemocným a jejich rodině mě šokovala.

Tato doktorka je absolutně bez zájmu pomoci pacientovi. Nebyla schopna mi diagnostikovat trojnásobný výhřez plotének krční páteře s tlakem na míchu a kořeny nervů. Mé problémy jen bagatelizovala s tím že nemá smysl dělat drahá vyšetření a snažila se mi sdělit (dokonce poměrně sprostě křičela) že se svými potížemi jen lžu a nemají důvod. Takového doktorka nepřeju nikdy a nikomu, kdybych jí věřil a nešel vyhledat jiného lékaře, tak nevím jak by to dnes se mnou bylo dál.

Byla jsme u ní jen párkrát, ale i to mi stačilo. Problémy se naštěstí vyřešily samy po vysazení antikoncepce na radu sestry v nemocnici.
Po absolvování EEG na tomto pracovišti jsem se dostala s výsledky k paní doktorce. Bylo mi sděleno, že mám nález na zadním laloku, že je to dost možná vrozené, ale bude dobré příště vyšetření zopakovat, zdali to neroste. No moc klidné období jsme do další kontroly já ani moji blízcí neměli. Naštěstí jsem byla ale *uklidněna*. A to výsměchem... Žádné další vyšetření nebude... Tohle je jasně vrozené, protože je to souměrné. Nad otázkou zdali není vhodné vyšetření opakovat se jen ironicky usmívala. Souhlasím i s předešlým příspěvkem, působí dost nevyrovnaně. Neměla jsem pocit, že mi chce pomoct, spíše ze mě chce mít co nejdřív z krku. Práce jí nebaví a přistupuje k ní čistě rutině.