Lenka Hellebrandová, fyzioterapeut Praha

Mgr. Lenka Hellebrandová

Fyzioterapeut

9 názorů

Uložit


Adresa

U Zeměpisného ústavu 508/12, Praha
NZZ hometherapy s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

R
Ověřeny pacient

Díky Lence Hellebrandové jsem mohl odběhnout 1/2 maraton ve svém rekordním čase. Ještě půl roku před ním jsem nemohl pořádně ani chodit pro bolest paty - vyzkoušel jsem rázovou vlnu, aplikaci krevní plazmy i speciální lasery, ale až terapie u Lenky Hellebrandové zabrala. Řeší příčinu, vše vysvětlí, umí ukázat cviky, které jsou potřeba na konkrétní problém. Velice doporučuji. Robert B.


R
Ověřeny pacient

Paní magistro, ještě zpětně Vám i touto cestou velmi děkuji! Hned po 1. návštěvě u Vás jsem se cítila neskutečně lépe - zbavila jste mě cca 70% bolestí, což pro mě po tak velmi dlouhé době, kdy mi nikdo jiný nebyl schopen pomoci, bylo jako zázrak! A po 2. návštěvě už jsem se cítila být skoro úplně ok. A ačkoli již uplynulo cca 8 měsíců, ten stav stále trvá! Ještě jednou Vám děkuji a všem Vás tímto vřele doporučuji. Jiroušová


S
Ověřeny pacient

Vynikající profesionál s lidským přístupem.
Rozhýbala mi rameno a nakonec jsem nešla na operaci, kterou mi doporučovali lékaři.
Mohu jen doporučit!
Vlaďka S.


V
Ověřeny pacient

zázračně mi pomohla s bolestí achillovky. Předtím jsem bezúspěšně a nákladně zkoušela jiné metody i fyzioterapii, ale bezvýsledně. Lenka Hellebrandová mi pomohla můj problém vyřešit tak, že o achillovce nevím. Doporučuji


N
Ověřeny pacient

Moc mi pomohla s akutním houserem, hned po 1. terapii jsem o zádech nevěděl. Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Výborný přístup, schopnost najít příčinu problému a odstranit ji, vše dokáže vysvětlit, dokáže namotivovat a je velice ochotná! Určitě doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Moc mi pomohla s tenisovým loktem - před tím jsem půl roku chodila k ortopedovi a na rázovou vlnu, ale až mgr. Hellebrandová přišla na to, že problém není jen v lokti, ale i v rameni a krční páteři. Dívá se na pacienta celkově, neléčí loket, koleno...ale řeší příčinu. Doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Doporučuji, moc mi pomohla s ramenem, vše jasně vysvětlí a ví co dělá.


K
Ověřeny pacient

Mgr. Hellebrandová mi pomohla s bolestma zad, které mě vyřadily z práce i z normálního života. Už to vypadalo, že moje jediná možnost je operace, ale díky této fyzioterapii teď zase normálně funguji a dokonce můžu i sportova. Již dřívě jsem fyzioterapii navštívil, ale vždy to byla spíš nějaké elektrika, v lepším případě jakési cvičení. Mgr. Hellebrandová používá jiné metody než s kterými jsem se setkal dříve. Má výborný profesionální i lidský přístup. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti