Praktický lékař pro dospělé
Krmelínská 305/523, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorku hodnotim jenom pozitivně .
Vyslechne poradi pomůže , horší je komunikace se sestřičkou když po ni nic nechci tak jen projdu a nevsimam si, nedejboze když něco potrebuju jak osobne nebo telefonicky tak je nejchytřejší , no nesmíte se nechat odbyt a to ze muj zdravotní stav ví celá dědina na to už jsem si zvykla .

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná vše vysvětlit, kde je problém. Motivuje ke změně tam, kde moje návyky škodí mému zdravotnímu stavu. Neodbyde záplavou léků, ale jde po příčině zdravotních problémů. Nejlepší lékařský přístup, co jsem kdy poznal.

Stanislav
Dobrý den všem,
už jsem v životě poznal slušnou řádku lékařů a jsem velmi náročný. Přesto mi nevadí za paní MUDr. Hájkovou dojíždět skoro 30 km. To, že se vyzná...to je standart, který musí mít každý lékař. Ale oproti jiným si v její ordinaci cením toho, že nic nepodceňuje. Tam kde jiní mávnou rukou, ona hledá problém. A pro mně je důležité, že je z ní cítit, že ji můj problém opravdu zajímá. To je v dnešní době velmi vzácné. Nebojí se říct : " tomu nerozumím, to vám poradí ten a ten ...". To také málo kdo umí. A je snad jasné, že nikdo neví vše, i když se někteří tak tváří. Nestalo se mi, že bych byl jakkoliv odbýván. Jestli má někdo pocit, že je arogantní a nepříjemná, tak se plete. Taková není. Spíš bych věřil tomu že toho měla za určitou dobu dost. I ona je člověk. Ale i tak by si měla uvědomit, že si na to musí dávat pozor. Přesto já toto nezažil. A že sestřička vynáší informace se dozvídám až zde. Ale věřím, že pokud tomu tak bylo, tak si to paní MUDr. se sestřičkou již ujasnila. Protože to by bylo více než špatné. Ale celkově jsem velmi spokojen jak s paní doktorkou tak s paní sestřičkou.

už jen v telefonu je nepříjemná..pocit že jí obtěžujete...neumí ani najít správná slova...děs styděla bych se být jí

Člověk má pocit, že paní doktorku otravuje. Nasadila mi jednou špatné antibiotika - místo na angínu, na něco úplně jiného...

Maximální spokojenost, příkladný přístup k pacientům. Můžu všem doporučit.
Ing Jaroslav Kasan, mitrovická 262 Paskov

Paní doktorka je velmi pečlivá a vždy se snaží vypátrat příčinu zdravotních potíží.
Je to jedna z nejlepších lékařek (i lékařů), se kterými jsem se setkala.

Paní lékařka je nadmíru příjemný člověk. Vše vysvětlí, poradí a nabídne všechna možná řešení dané nemoci. Bohužel, ale musím souhlasit s mnohými názory, kdy mi vadí otevřené dveře k sestřičce a hlavně, že se po Bělé dozvídám svůj chorobopis. Chtělo by to asi více etiky. Na lékařskou péči si ale nemohu vůbec stěžovat a mohu pouze doporučit.

Jsem s ní naprosto spokojená

Myslím, že je to velmi schopná lékařka, neodbyde pacienta, vysvětlí, přemýšlí, což se o všech lékařích říci nedá. Sestřička je taky v pohodě, myslím, že otevřené dveře do sesterny nejsou žádný velký průšvih. Obě doporučuji. Spokojená pacientka