Lenka Fechtnerová

Gynekolog

Kontaktní informace

 • Sam. ord. PL - gynekologa

  Smetanovo náměstí 1358/9, 27401 Slaný, středočeský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nejnovější názory

 • M

  Ja mam s pani doktorkou velice dobre zkusenosti.... at jsem potrebovala cokoliv, vzdycky mi s ochotou pomohla, poradila a nic nebyl problem.... Nemuzu si na ni stezovat.... je to uzasna doktorka na svem miste.....

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Luboš Karásek
  Luboš Karásek
  Gynekolog
  Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
  U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán… Více

  Halina Kačinská ( Markin)
  Halina Kačinská ( Markin)
  Gynekolog
  Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
  Dobrý den, práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství… Více

  Petr Holý
  Petr Holý
  Gynekolog
  Mazurská 484/2, Praha
  Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup. Více

  Martin Dvořák
  Martin Dvořák
  Gynekolog
  Hnězdenská 2, Praha
  Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi. Více

  Antonín Kaprál (Primář)
  Antonín Kaprál (Primář)
  Gynekolog
  Milady Horákové 116/109, Praha
  vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost. Více

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  2.5

  Obecné skóre
  26 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • A

   Já se bohužel musím přidat k negativním názorům. Paní doktorka vyšetření velmi odbývá, vše je pro ní problém. O běžné formy vyšetření, jako např. ultrazvuk či odebrání vzorků, jsem musela takřka prosit. Setkala jsem se s neochotou a laxním přístupem. Raději jsem přestoupila k jiné gynekoložce, která má o 100% lepší přístup. Paní doktorku Fechtnerovou nedoporučuji!!!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • M

   Ja mam s pani doktorkou velice dobre zkusenosti.... at jsem potrebovala cokoliv, vzdycky mi s ochotou pomohla, poradila a nic nebyl problem.... Nemuzu si na ni stezovat.... je to uzasna doktorka na svem miste.....

  • J

   Velmi slabá gynekoložka,se zánětem dělohy mě poslala s dolminou a algifenem domů,ještě ten den jsem skončila v krajské nemocnici Kladno,kde mě hospitalizovaly a podávali infuze,pokud máte vážný problém,pokuste se vyhledat jiného gynekologa.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • L

   Já mám s paní dr.velmi špatné zkušenosti,celé těhotensví jsem z ní byla v absolutním strsu,bála jsem se na cokoliv zeptat,stresujíci každá prohlídka.V 5 měsíci jsem chtěla odejít jinam,ale sestřička mě přesvědčila,že není vhodná doba,tak jsem to doklepala do porodu u ní..Jsem absolutně šťastná,že po tom všem vše dopadlo dobře i přes to ,že se dcera narodila dříve,protože má placenta nebyla v pořádku a paní doktorka to nepoznala!! Vše se zjistilo,když jsem sama od sebe se šla nechat vyšetřit do nemocnice,kde si mě ihned nechali.Ani se nedá vše popsat co jsem u ní zažila,ale myslím,že slovo Hrůza.....je vystižné!!! Jsem ráda,že to není jen můj osobní názor,že je nás takových více!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • A

   Paní doktorka je uplně k ničemu opakovaně jsem si u ní byla stěžovat ,že mě po antikoncepci není dobře že se mi motá hlava a je mi mdlo a její reakce téměř žádná neposlala mě ani na jaterní testy prostě mi šoupla další recept na antikoncepci ani jsem nestačila odejít a už byla v ordinaci další slečna na prohlídku ihned jsem prašky vysadila a hned mi bylo lépe po půl roce jsem ale k ní musela znovu trpěla jsem často mykozou ani se na mě nepodivala a řekla mi kupte si canesten a mažte se s ním tyden ( bylo to po nem jeste horsí) tak mi kamaradky mama co pracuje v lekárně doporučila candibene 100mg je až otřesné že paní lekarnice ví více než doktorka co má na to diplom víckrát bych s k ní nešla sestra je příjemná jak nevim co když jsem tam šla s tím že si myslím že jsem těhotná tak mi paní doktorka řekla no tak když si to myslíte tak asi budete VŮBEC JÍ NEDOPORUCUJI!!!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • M

   Od paní doktorky jsem odešla zhruba před dvěma lety a jsem ráda. Neměla jsem s ní nikdy vážnější problém, ale její způsob vyšetření, že jsem dvě hodiny čekala, než vůbec do ordinace přijde (možná a snad! už se to změnilo), pak jsem si musela vytrpět připomínky sestřičky, že jsem zase přibrala (myslím, že by se pacientky měly vážit až u doktorky, můj nový doktor vše dělá jen přímo v ordinaci, ne u sestřičky, kde může být několik dalších pacientek) a nakonec 2 min. (a to možná přeháním), kdy mě paní doktorka rádoby vyšetřila, téměř po mně hodila recept a už měla na křesle někoho jiného. Přešla jsem hlavně z důvodu plánování otěhotnění a u paní doktorky bych jako těhotná být opravdu nechtěla. Jediným pozitivním prvkem je, jak už bylo zmíněno, milá sestřička.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • S

   K doktorce Fechtnerové docházím už šest let, moje sestra o pár let déle a tak i moje máma. Nikdy jsme se nesetkali s negativním přístupem a vždy, když nastal nějaký zdravotní problém, vše bylo bez potíží vyřešeno. Sestra má za sebou i těhotenství pod dozorem doktorky Fechtnerové, která udělala testy na všechno potřebné a s ochotou se vším poradila. A reakce na předešlí napsaný názor, nikdy jsem neměla problém se do ordinace dovolat, nebo si kdykoli i na poslední chvíli vyzvednout recept. Takže ženy v celé naší rodině jsou se službami paní doktorky spokojené..

  • Paní doktorka Fechtnerová má úžasný přístup. Vždy, když přijdu na kontrolu, zeptá se: "Všechno v pořádku?" Což současně zní i jako odpověď, protože jakmile řeknu, že něco v pořádku není, je to pro ni problém. A pro mne poté také. Už několikrát mne léčila na zánět, stále nic nezabírá. Má sestra k ní dříve chodila také, léčila ji úplně stejně jako mě teď, pak přešla k jinému gynekologovi, který jí našel srůsty a ihned poslal na operaci. Bojím se, aby mne nepotkal stejný osud a chystám se co nejdříve přejít jinam.
   Díky bohu za doktorku, která ji poslední dobou střídá, chodím jedině k ní.
   Sestřička je naprosto úžasná, je jí v této ordinaci škoda!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • ok.........

  • Hezký den, u této paní doktorky, jsem rodila své první dítě. I když mám na porod velice nádherné vzpomínky, tak bohužel na závěr na paní doktorku NE. Porodní asistentky byli velice milé, komunikativní a povzbuzující. Kdežto p. doktorka za celou dobu neřekla ani slovo, umíte si představit, jak je to frustrující. Jediné když mě pak zašívala a já jsem poznamenala, že to hodně bolí, tak řekla, že "To musíte vydržet". Já se při tom držela křesla se zaťatými zuby a řikala si klidně další porod, ale bez toho šití. Myslím si, že jí absolutně chybí empatie.