Lenka Fechtnerová

Kontaktní informace

• Sam. ord. PL - gynekologa

Smetanovo náměstí 1358/9, 27401 Slaný, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• M

Ja mam s pani doktorkou velice dobre zkusenosti.... at jsem potrebovala cokoliv, vzdycky mi s ochotou pomohla, poradila a nic nebyl problem.... Nemuzu si na ni stezovat.... je to uzasna doktorka na svem miste.....

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Dobrý den, práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup. Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi. Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost. Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

2.5

• A

Já se bohužel musím přidat k negativním názorům. Paní doktorka vyšetření velmi odbývá, vše je pro ní problém. O běžné formy vyšetření, jako např. ultrazvuk či odebrání vzorků, jsem musela takřka prosit. Setkala jsem se s neochotou a laxním přístupem. Raději jsem přestoupila k jiné gynekoložce, která má o 100% lepší přístup. Paní doktorku Fechtnerovou nedoporučuji!!!!

• J

Velmi slabá gynekoložka,se zánětem dělohy mě poslala s dolminou a algifenem domů,ještě ten den jsem skončila v krajské nemocnici Kladno,kde mě hospitalizovaly a podávali infuze,pokud máte vážný problém,pokuste se vyhledat jiného gynekologa.

• L

Já mám s paní dr.velmi špatné zkušenosti,celé těhotensví jsem z ní byla v absolutním strsu,bála jsem se na cokoliv zeptat,stresujíci každá prohlídka.V 5 měsíci jsem chtěla odejít jinam,ale sestřička mě přesvědčila,že není vhodná doba,tak jsem to doklepala do porodu u ní..Jsem absolutně šťastná,že po tom všem vše dopadlo dobře i přes to ,že se dcera narodila dříve,protože má placenta nebyla v pořádku a paní doktorka to nepoznala!! Vše se zjistilo,když jsem sama od sebe se šla nechat vyšetřit do nemocnice,kde si mě ihned nechali.Ani se nedá vše popsat co jsem u ní zažila,ale myslím,že slovo Hrůza.....je vystižné!!! Jsem ráda,že to není jen můj osobní názor,že je nás takových více!!

• A

Paní doktorka je uplně k ničemu opakovaně jsem si u ní byla stěžovat ,že mě po antikoncepci není dobře že se mi motá hlava a je mi mdlo a její reakce téměř žádná neposlala mě ani na jaterní testy prostě mi šoupla další recept na antikoncepci ani jsem nestačila odejít a už byla v ordinaci další slečna na prohlídku ihned jsem prašky vysadila a hned mi bylo lépe po půl roce jsem ale k ní musela znovu trpěla jsem často mykozou ani se na mě nepodivala a řekla mi kupte si canesten a mažte se s ním tyden ( bylo to po nem jeste horsí) tak mi kamaradky mama co pracuje v lekárně doporučila candibene 100mg je až otřesné že paní lekarnice ví více než doktorka co má na to diplom víckrát bych s k ní nešla sestra je příjemná jak nevim co když jsem tam šla s tím že si myslím že jsem těhotná tak mi paní doktorka řekla no tak když si to myslíte tak asi budete VŮBEC JÍ NEDOPORUCUJI!!!!

• M

Od paní doktorky jsem odešla zhruba před dvěma lety a jsem ráda. Neměla jsem s ní nikdy vážnější problém, ale její způsob vyšetření, že jsem dvě hodiny čekala, než vůbec do ordinace přijde (možná a snad! už se to změnilo), pak jsem si musela vytrpět připomínky sestřičky, že jsem zase přibrala (myslím, že by se pacientky měly vážit až u doktorky, můj nový doktor vše dělá jen přímo v ordinaci, ne u sestřičky, kde může být několik dalších pacientek) a nakonec 2 min. (a to možná přeháním), kdy mě paní doktorka rádoby vyšetřila, téměř po mně hodila recept a už měla na křesle někoho jiného. Přešla jsem hlavně z důvodu plánování otěhotnění a u paní doktorky bych jako těhotná být opravdu nechtěla. Jediným pozitivním prvkem je, jak už bylo zmíněno, milá sestřička.

• S

K doktorce Fechtnerové docházím už šest let, moje sestra o pár let déle a tak i moje máma. Nikdy jsme se nesetkali s negativním přístupem a vždy, když nastal nějaký zdravotní problém, vše bylo bez potíží vyřešeno. Sestra má za sebou i těhotenství pod dozorem doktorky Fechtnerové, která udělala testy na všechno potřebné a s ochotou se vším poradila. A reakce na předešlí napsaný názor, nikdy jsem neměla problém se do ordinace dovolat, nebo si kdykoli i na poslední chvíli vyzvednout recept. Takže ženy v celé naší rodině jsou se službami paní doktorky spokojené..

• Paní doktorka Fechtnerová má úžasný přístup. Vždy, když přijdu na kontrolu, zeptá se: "Všechno v pořádku?" Což současně zní i jako odpověď, protože jakmile řeknu, že něco v pořádku není, je to pro ni problém. A pro mne poté také. Už několikrát mne léčila na zánět, stále nic nezabírá. Má sestra k ní dříve chodila také, léčila ji úplně stejně jako mě teď, pak přešla k jinému gynekologovi, který jí našel srůsty a ihned poslal na operaci. Bojím se, aby mne nepotkal stejný osud a chystám se co nejdříve přejít jinam.
      Díky bohu za doktorku, která ji poslední dobou střídá, chodím jedině k ní.
      Sestřička je naprosto úžasná, je jí v této ordinaci škoda!

• ok.........

• Hezký den, u této paní doktorky, jsem rodila své první dítě. I když mám na porod velice nádherné vzpomínky, tak bohužel na závěr na paní doktorku NE. Porodní asistentky byli velice milé, komunikativní a povzbuzující. Kdežto p. doktorka za celou dobu neřekla ani slovo, umíte si představit, jak je to frustrující. Jediné když mě pak zašívala a já jsem poznamenala, že to hodně bolí, tak řekla, že "To musíte vydržet". Já se při tom držela křesla se zaťatými zuby a řikala si klidně další porod, ale bez toho šití. Myslím si, že jí absolutně chybí empatie.