Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Po několikaletém léčení jiného lékaře(kolegy p.doktorky)m, kdy jsem měla několik kolapsů a hospitalizací,jsem od něj "utekla" k paní doktorce. Změnila léky a vše o.k.

Paní doktorka je velmi schopná a souhlasím s předchozími, že velmi lidská a také že přísná. Což je u diabetu asi základ úspěšné léčby. Protože ve většině případů si za D2 můžeme sami, ruku na srdce...
Našel jsem si jí na doporučení svých známých - odborných lékařů. Prý má vynikající výsledky. Dnes už s nimi mohu ze zkušenosti souhlasit. Hodně mi pomohla a opravdu, ke všemu přistupuje s rozumem a srdcem... Až se divim, jak to při tom ohromném náporu zvládá, být stále příjemná a usměvavá.

Jediné, co mně napadá, asi bych jinak vyřešil systém čekárny a objednávání. Vždy je čekárna plná a dlouho se čeká. Ale nemám srovnání, jak je to u jiných odborných lékařů. Třeba je to i horší :) Každopádně, lepší doktor kvalit paní Lenky, než precizně vyřešené objednávání pacientů. Takže to neřeším a jsem rád, že je paní doktorka taková, jaká je.

Karel V. Lomnice n. L.

Paní doktorka je velmi vstřícná, trpělivá a dobře "znalá svého řemesla". Nemám porovnání, ale svým milým i odborným přístupem k pacientům jí naprosto věřím. Doporučuji.
Děkuji Vám p. doktorko i sestřičce.

F

vynikající odbornice, přirozená autorita, inteligentní, komunikativní, přísná, ale lidská, rodinný přístup k pacientovi, totéž i ostatní zdravotnický personál - paní Ing. Ivana a sestra Vendulka. Velký dík za samozřejmou profesionalitu a dnes již vymizející lidskost. Kéž by byli všichni jako ONI.