Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka je velmi milá, taktéž sestřička, plná čekárna je způsobena její kvalitou. U paní doktorky jsem se léčil necelých 20 let a až zázrakem ,po tolika letech diabetu vidím a fungují mi ledviny a to právě díky paní doktorce. Sestřička milá hodná,vstřícná a laskavá. Ještě jednou děkuji za velkou trpělivost se mnou.
Mnohokrát Vám za vše děkuji a jsem Vám velmi vděčný a zavázaný. Jste tam skvělý!!!!!!
Filip Vaněk

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. DM 1

Od pani doktorky jsem odešla k jiné, neboť mi vyhrožovalia tím, ze skočim na dialíze a to jen proto, ze jsem měla zvýšenou bílkovinu v moci a vůbec ji nezajímalo, ze to bylo nemoci, kdy jsem brala antibiotika...díky těmto výsledkům mi nasadila léky na tlak, přitom vysoký tlak nemám a mám ho i po těch letech v normě...zkratka do mě chtěla zase narvat nějaké léky...je to smutné, jak je lékařství velký byznys a někteří doktoři, hlavně zmiňována pani doktorka, nekouká na to, jestli je jejich předepsaných léku třeba...samozřejmě jsem ale díky selskému rozumu, lék na vysoký tlak nikdy nedala do pusy a odešla jsem k jiné pani doktorkce, protože tohle vyhrožování na mě bylo už moc, až do pláče....vždy byl problém, půjčit si senzor, na který jako DM1 mám nárok na 4x za rok...senzor by mel být používán alespoň týden a když už jsem si vydupala alespoň ten 1 ks na rok, půjčili mi ho jen na 4 dny, což je k ničemu, protože ze čtyřdenního měření, se nedá vyhodnotit téměř nic....když jsem měla přijít na kontrolu, nikdy to nebylo na čas, ale jen na den...takže tím pádem, člověk se snažil přijít co nejdříve, aby co nejdříve přišel na řadu a když přišel do čekárny, musel se zeptat, kdo je přede mnou a i když jsem přišla na 8:00 ranní, přišla jsem na radu třeba až v 11:00....proste dlouhá čekací doba....také se stalo, ze pani doktorka měla končit v 15h, bylo 14h, vylezla z ordinace a řekla: “ Dnes kocim”....a zase zalezla, nikomu nic neřekla...a co pak ty staří lidi, kteří odjíždí k ni do ordinace? Absolutně ji to nezajímalo!!!!
Takže jestli mohu doporučit!!!
Najdete si jinou doktroku, protože i když kdysi byla vyhlášenou specialistkou, hlavně na těhotné diabeticky, tak to je spousta let zpátky a v téhle době k ni žádná těhotná diabeticka nejde a spis od ni lidi odchází, jako ja....
Je to již par let a ja mám o 100% lepší glykovany hemoglobin, mám i svůj senzor a celkové se zlepšují....
Když tak zavzpomínám, říkám si? Čím to asi bylo, ze se mi výsledky nelepsily, buď stagnovaly, nebo se zhoršovaly? Nebylo to tím, ze jsem z pani doktorky měla trauma a strach? Proste Stres!!!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. hladina glukózy v krvi

Máte-li možnost, najděte si jiného lékaře. Doktorku nezajímá váš stav.
Nejsem a ani jsem nebyla spokojená s léčbou, ani s přístupem k pacientovi. Na dané léky mam alergii - alergické astma, nemohu dýchat, mam silné bolesti v kloubech, v bedrech a pomoci se nedočkám.

Přivítání v čekárně se slovy:"Paní ..... s těma vašima pozdníma příchodama mě ale se..te!" - doslovná citace není publikovatelná. Myslím, že tady končí opěvovaná přísnost, vstřícnost a lidskost. Příchod ve 14.42 hod. přivedl pí MUDr. k šílenství, přestože má ordinační dobu do 15,00 hod. a veškerá měření a vážení byla ukončena ve 14,52 hod.?!
Děkuji, odcházím.

Po několikaletém léčení jiného lékaře(kolegy p.doktorky)m, kdy jsem měla několik kolapsů a hospitalizací,jsem od něj "utekla" k paní doktorce. Změnila léky a vše o.k.

Paní doktorka je velmi schopná a souhlasím s předchozími, že velmi lidská a také že přísná. Což je u diabetu asi základ úspěšné léčby. Protože ve většině případů si za D2 můžeme sami, ruku na srdce...
Našel jsem si jí na doporučení svých známých - odborných lékařů. Prý má vynikající výsledky. Dnes už s nimi mohu ze zkušenosti souhlasit. Hodně mi pomohla a opravdu, ke všemu přistupuje s rozumem a srdcem... Až se divim, jak to při tom ohromném náporu zvládá, být stále příjemná a usměvavá.

Jediné, co mně napadá, asi bych jinak vyřešil systém čekárny a objednávání. Vždy je čekárna plná a dlouho se čeká. Ale nemám srovnání, jak je to u jiných odborných lékařů. Třeba je to i horší :) Každopádně, lepší doktor kvalit paní Lenky, než precizně vyřešené objednávání pacientů. Takže to neřeším a jsem rád, že je paní doktorka taková, jaká je.

Karel V. Lomnice n. L.

Paní doktorka je velmi vstřícná, trpělivá a dobře "znalá svého řemesla". Nemám porovnání, ale svým milým i odborným přístupem k pacientům jí naprosto věřím. Doporučuji.
Děkuji Vám p. doktorko i sestřičce.

vynikající odbornice, přirozená autorita, inteligentní, komunikativní, přísná, ale lidská, rodinný přístup k pacientovi, totéž i ostatní zdravotnický personál - paní Ing. Ivana a sestra Vendulka. Velký dík za samozřejmou profesionalitu a dnes již vymizející lidskost. Kéž by byli všichni jako ONI.