Umístění: Psychoterapeutická praxe

Děkuji za profesionální a citlivý přístup, stačilo mi pár návštěv abych si uvědomil spoustu věcí o kterých jsem zbytečně negativně přemýšlel. Děkuji paní Lence za pomoc. Když by bylo potřeba, rád se na ni znovu obrátím.

Sukova 4, Brno
Psychoterapeutická praxe (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Umístění: Psychoterapeutická praxe

K paní psycholožce jsem chodila na terapii dva měsíce, jako doléčení mé poruchy příjmu potravy (záchvatovité přejídání). Terapie u paní Daňkové pro mě byly velmi přínosné, je velmi vnímavou a empatickou osobou a vždy mi byla schopna přinést nový úhel pohledu na věc. Vřele doporučuji.