Gorkého 11, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Individuální konzultace - dospělí • 700 Kč

Individuální konzultace - děti a dospívající • 700 Kč

Konzultace s párem • 800 Kč +3 Více

Konzultace s rodinou • 800 Kč

Osobní rozvoj • 700 Kč

Poradenství pro rodiče • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

800 Kč

800 Kč

Psychologos.cz - soukromá praxe

Poskytuji psychologické a terapeutické služby dětem, dospívajícím a dospělým klientům, poradenství pro rodiče. Nabízím flexibilní objednací doby, příj...

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe Individuální psychoterapie (50 min.)

Paní psycholožku mohu jen doporučit, pomohla mi projít životní krizí a po návštěvách u ní jsem se vždy cítila lépe. Nechá člověka vypovídat, plně přijímací a nesoudící, svými otázkami pomáhá podívat se na věc i jinak. Oceňuji, že z ní vždy byl cítit zájem o problém a zároveň netlačí na žádné řešení a nechá Vám projít si krizi vlastním tempem.

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe Psychoterapie pro děti a dospívající (50 min.)

S paní doktorkou jsme velmi spokojení. Má klidný přístup, je empatická. Zároveň jsou její sezení naplněná a synovi pomáhají. Ale co je pro mě momentálně nejdůležitější je skutečnost, že k ní syn chodí rád. Děkujeme!

Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe Poradenství ohledně dcery

Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i sám se zklidní a celé sezení bylo konstruktivní, příjemné a velmi mi paní psycholožka pomohla. Klidné, příjemné prostředí, které určit děti ocení, byť jsem na sezení byla sama bez dcery, ale věřím, že by návštěvu zvládla, ikdyž jí jsou 2 roky. Vřele doporučuji

Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe

První dojem s paní dokrorky byl velmi dobrý, je moc příjemná a milá. Byla jsem u ní s dcerou (14let). A myslím že hned po první návštěvě se cítí mnohem líp a těšíme se na další spolupráci.

Jsem velmi spokojená, paní Chalupníčková je moc milá a hodně mě pomohla při řešení složité rodinné situace.Je to člověk na svém místě, děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe Poradenství pro rodiče (50 min. sezení)

Moc milá a příjemná paní doktorka, která se mnou důkladně probrala situaci a doporučila konkrétní postup. Odcházela jsem s dobrým pocitem, že vím, jakým způsobem mám problém řešit a co je dobré dělat/nedělat. Děkuji

Umístění: Psychologos.cz - soukromá praxe

Moc příjemná, milá a empatická paní psycholožka. Vyhledali jsme ji kvůli psychosomatickým problémům u dcery, trochu jsme se obávali, jak to malá vezme. Paní doktorka to s dětmi opravdu umí, dcerka k ní chodila moc ráda a během pár návštěv došlo ke zlepšení.Moc doporučuju!

Umístění: jiné místo pěstounská péče

Na setkání s paní Chalupníčkovou v životě nezapomenu, po první návštěvě mi spadl ohromný kámen ze srdce, strašně moc jí za to děkuji. Pomohla mi hodně při řešení situacích našeho chlapce, kterého máme v pěstounské péči. Každému ze svého okolí jsem paní Chalupníčkovou doporučovala a doporučovat budu i nadále. Je to človíček na svém místě

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Už delší dobu řešíme s třídní učitelkou chování mého syna.Je drzý,vulgární a některá jeho počiny jsou podivné (při hodině jsi sedl pod lavicí s tím že se tam bude učit ).Naše psychiatrička doporučila brát stratteru ale nemá na něj žádné účinky.Potřebovala bych poradit s řešením nebo na koho se máme obrátit.Děkuji M.F.

vážím si Vaší důvěry a snahy synovi pomoci. Dokážu si představit, jak je celá situace pro Vás náročná a je určitě dobře, že hledáte pro syna pomoc. Doporučila bych vyhledat odborníka v místě Vašeho bydliště, nejlépe dětského psychologa nebo terapeuta, se kterým budete moci v klidu a v důvěrné atmosféře probrat nejen současnou situaci, ale také to, kdy a za jakých okolností se problém s chováním syna objevil, jak se vyvíjel, co jste již vyzkoušeli a s jakým úspěchem apod., a společně nalézat další možnosti řešení. Někdy už takový rozhovor s psychologem přináší úlevu, nový úhel pohledu, změnu přístupu a posléze i terapeutickou změnu na straně dítěte. Bylo by užitečné terapeuticky pracovat také se synem, zaměřit se na jeho vnímání a prožívání toho, co se vlastně z jeho pohledu ve škole děje a co by mu pomohlo ke změně chování. Pokud totiž motivace ke změně vychází z potřeb dítěte, mívá obvykle mnohem větší šanci na úspěch, než jakákoliv řešení zvenku.

Přeji Vám i synovi hodně štěstí a vše dobré.

PhDr. Lenka Chalupníčková

Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o radu.Můj 17letý syn mě poprosil o pomoc,protože trpí sebepoškozováním.nevím na koho se obrátit.Poradíte mi?Děkuji

děkuji za Vaši důvěru. V první řadě bych chtěla ocenit, že se na Vás syn obrátil s prosbou o pomoc a podporu a že se snažíte jeho problém řešit, což je první a naprosto zásadní krok ke změně. Neznám konkrétně příběh Vašeho syna, ale sebepoškozování u dětí a dospívajících často signalizuje nějaké potíže či emoční problémy, se kterými si dotyčný momentálně neví rady a řeší je právě tímto způsobem. Příčin může být samozřejmě nespočet, svoji roli může hrát i nápodoba a např. snaha zapadnout do určité skupiny, komunity apod. Určitě by tedy bylo užitečné porozumět tomu, jakou roli má sebepoškozování v životě Vašeho syna a pomoci synovi nalézt bezpečnější způsoby a strategie, jak se vyrovnávat s obtížnými emocemi a trápením. V tom může synovi pomoci psycholog nebo spíše terapeut, nejlépe specializující se na práci s dětmi a dospívajícími. Pokud byste měli cestu do Brna, můžete se obrátit také na mě, telefonicky či emailem, nebo najít odborníka v místě Vašeho bydliště.

Držím Vám a Vašemu synovi palce!