Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
26 názorů

M
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodim jiz zhruba 15 let. Vzdy jsem byla velmi spokojena. Na predposledni prohlidce jsem byla pred 4 lety a po precteni zdejsich komentaru jsem se vracela s mirnou obavou, ovsem zadna poznamka, natoz vyskrtnuti z evidence. Vse vysvetli, na vse odpovi, a to milym zpusobem. Nemam vytek.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím na pravidelné půlroční prohlídky a hygienu. Nemám co bych ji vytknul. Má naprosto profesionální přístup a výborně odvedenou práci. Pokud hledáte vhodného dentistu, vřele doporučuji.


H
Ověřeny pacient

Po vstupu do ordinace mi bylo paní doktorkou oznámeno, že už nejsem v její evidenci, protože nechodím na půlroční kontroly. Protože jsem o vyřazení z evidence nebyl nijak informován (povinnost písemně informovat pacienta o vyřazení z evidence vychází ze zákona č. 372/2011 Sb.), odpověděl jsem, že o mém vyřazení z evidence nevím, protože mi od poslední návštěvy nepřišel žádný dopis o vyřazení a ani jsem o tom nebyl informován jinak. Jakmile jsem toto řekl, do rozhovoru vstoupila sestra a na moji poznámku zareagovala hlasitým výsměchem a otázkou "A to si jako myslíte, ze Vás o tom budeme informovat?"

Je možné, že popsaným jednáním se v této ordinaci skutečně snaží zbavit nerentabilních pacientů, těžko říct.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřeny pacient

Dobry den, omluvte mou cestinu, jsem cizinec. Nekolik let jsem nemohl do zubare, nebot vsude kde jsem se chtel zaregistrovat rekli mne, ze maji plno, Jednou kdyz jsem byl s mymi detmi u pani doktorky Viktorove na kontrolu, zeptal jsem se ji jestli bych mohl i Ja chodit k ni, rekl jsem ji, ze vsude mi odmitli kvuli tomu ze maji plno, myslim si, ze bylo ji mi lito a rekla mi, ze ano. To bylo pred asi dvema roky, od te doby urcite problemy, ktere jsem mel se zuby skoro zmizeli a ja za to jsem ji moc vdecny. Jinak mam dve deti 6 lety a 12 lety, chodime k ni minimalne 8 let a az do dnes mame s ni jen dobre zkusenosti. Osobne pro mne pani doktorka je velmi mila a take sestricka, tak ze z meho pohledu a z pohledu me manzelky jen muzeme ji velmi doporucit.

Myslim ze nekdy shoda okolnosti muzou nastat situaci pri ktere se nam muzou stat neprijemne veci a nekdy za to muzeme mi sami.

Dekuji pani doktorko za vasi pece.


L
Ověřeny pacient

I jedna hvězda pro tuto "hvězdu" je moc. Paní doktorku navštěvuji od dětství. Dnes jsem přišel na vyšetření po dopravní nehodě a její přístup mě doslova šokoval. Dlouho jste tu nebyl, vyřadili jsme Vás z evidence, chodíte jenom při problémech, jak si to představujete, mate chodit na pravidelne prohlidky, předpokládám že chodíte jinam. Podotýkám, že nehodu jsem nezavinil a do té doby jsem se zubama neměl vůbec žádné problémy (o zuby si pečuju, do dneška nemám žádný problém, ani jeden kaz...). Jednání sestry taky hrůza-jenom mi opakovala to, co mi říkala doktorka. Tak jsem si vzal kartu pojištěnce a šel se zaregistrovat jinam-k zubařce, která sídlí vedle na patře. Když jsem seděl v čekárně u nové zubařky, přišla sestra L.V. a řekla mi, že jsem zvláštní a že s tímto přístupem v životě ničeho nedosáhnu. Nádledně přišla L.V. do ordinace zubařky, u které jsem se chtěl zaregistrovat a řekla jí (bylo to slyšet přes dveře v čekárně), že jsem u ní odmítl vyšetření. Celé to na mě dělalá dojem, že jsem paní doktorce neumožnil kasírovat pojišťovnu pomocí pravidených prohlídek (v mém případě zbytečných), ale to je pouze moje doměnka. Nicméně fakem je, že chování paní doktorky i sestry bylo vysloveně sprosté a byl bych rád, kdyby paní doktorka na tento příspěvek zareagovala a důvod svého jednání vysvětlila, protože si nejsem vědom toho, že bych paní doktorku či sestru čímkoliv urazil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

k paní doktorce chodím už spoustu let, ačkoli jsem dost neukázněný pacient a pravidelné prohlídky nedodržuji, nikdy mi kvůli tomu nedělala problémy. Krásně mi spravila mezizubní kazy na předních zubech, vůbec není vidět, že by tam kdy kaz byl... Objednává na poměrně brzké termíny, při bolestech vezme okamžitě, mohu určitě doporučit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi Hrubá jak na děti, tak na dospělé. Zákroky provádí bolestivě. Mé dítě má díky ní ze zubařů fobii! Už nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

čekám na řešení problémů se zuby, ale asi o ně do té doby přijdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme chodily již jako děti se školou na pravidelné preventivní prohlídky.Já jsem si odnesla jako dítě strach ze zubaře.Paní doktorka nemá správný přístup a vztah k dětem a je velmi necitelná.Paní doktorku považuji za sadistku a svoje dítě bych k ní do zubařského křesla neposadila.Bez rodičovského dohledu je k dětem neprofesionální.Aby si práci ulehčila,tak by nejraději všechny zuby trhala ač by stačilo zub vyvrtat, doteď nezapomenu při úrazu zubu,kdy se mi kus přední jedničky ulomil,mi navrhla ,že mi zub vytrhne a dá mi zlatý.Stejně tak,mé spolužačce vyvrtala zdravý zub.Jako děti jsme chodily k zubaři s takovým strachem,že když si teď po několika letech na paní doktorku vzpomeneme,běhá nám mráz po zádech.Trvalo mi dlouho,než jsem se strachu zbavila a nyní chodím k lékařce se kterou jsem max. spokojená a přístup je až neuvěřitelně profesionální.Své doktorce důvěřuji a už tam nechodím se strachem ale těším se.A s takovým pocitem bychom měli chodit ke každému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient

Profesionální. Dobrá komunikace i s neukázněným pacientem..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti