Lea Útratová, dermatolog Prostějov

MUDr. Lea Útratová

Dermatolog

Trávnická 2, Prostějov
Dermacos

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

U paní doktorky jsem byla loni v červnu a byla jsem velice spokojená z hlediska estetických služeb. Současně musím podotknout, že na Prostějov a okolí má paní doktorka i velmi dobré ceny. Jedinné, co mě překvapilo byla doba čekání, ačkoliv jsem byla objednaná, tak jsem čekala hodinu v čekárně. Nyní se pokouším objednat znovu, cca 2 týdny volám a telefon nikdo nebere :(

C

U paní doktorky jsem kdysi byla zaregistrovaná, pak jsem přešla jinam. Po profesní stránce byla na jedničku, vadilo mi její strohé chování. Každý jsme nějaký, je to dáno povahou, ale trochu lidskosti by neuškodilo. Díky chování jsem vlastně přešla jinam. Po profesní stránce jsem byla spokojená.

C

paní doktorka je skvělá,neměnila bych,dojíždím za ní 40km a nelituji..mrzí mě,jen ty pomluvy .Vím,že se snaží vyhovět,poradit a pomoct..je to člověk s velkým srdcem.Sedláčková I.

Naprosto s Vámi nesouhlasím- paní doktorka se pravidelně vzdělává,ví o nových lécích,chodí k ní celá naše rodina. Jsmez Vyškova ! Byla jsem i na epilaci , má opravdu nejnovější laser,mně epilace pomohla po 3 sezeních. Byla jsem i na odstranění znamének a jsem velmi spokojená. Doporučuji ji všem kamarádům a podle mě je nejlepší z Prostějova.
Ceny má velmipříznivé, pacientům se věnuje ,má příjemnou sestru a vždy má plnou čekárnu.
Vřele doporučuji

Paní doktorka je výborná lékařka, která mě vždy vyslechne a pomůže. Dermatovenerologie náročný obor nejen z hlediska rozpoznání nemoci, ale také z hlediska jejího léčení. Medicína není matematika, každý člověk reaguje jinak, proto nevidím důvod k očerňování paní doktorky po jednom neúspěšném pokusu. Velice ji doporučuji každému, kdo hledá profesionála.

Na paní doktorku nedám dopustit, vždy mi pomohla, chodím k ní již 5 let.
pokud bylo potřeba, provedla i celkové vyšetření, problémy s acne mi již téměř vyléčila.

Budu k ní chodit dál a doporučuji ji všem svým známým.

Já musím paní doktorku pochválit.Lečí moji babičku i maminku. Já jsem došla k paní doktorce v těhotenství s úpornou vyráškou.Vyšetřila mě vyslechla byla moc milá.Nedám na paní doktorku dopustit má přehled a je vidět,že se neustalále informuje na nové postupy.

Nesouhlasím s předcházejícími názory-
u paní doktorky se léčím již několik let- mám lupénku,což je chronické onemocnění-a vždy mi předepsala léky,které mi pomohly.
má vždy plnou čekárnu-proto je lepší se u ní objednat-
už proto může být někdy možná unavená, ale kdo není? proč hned taková kritika?

Závěrem chci jen podotknout, že jsem s ní velmi spokojený a ostatním ji doporučuji

Paní doktorka je vstřícná,příjemná, má zajem o pacienta, je pro ni důležitý výsledek léčby. Mnoho lidí je ovšem netrpělivých, problémy mají třeba rok ,ale hned po první návštěvě chtějí výrazné zlepšení.
Já sama jsem si tento problém vyzkoušela ,měla jsem několik let ekzém na obličeji, paní doktorka mě problému zbavila,ale trvalo to 3 měsíce. Od té doby jsem v pohodě.
Další pozitivní moment je, že se snaží brát i pacienty neobjednané, s akutními problémy ,aby jim pomohla a že čekací doba je minimální.
Jsem s paní doktorkou spokojená, chodí k ní i kamarádka,která je u ní léčena pro vitiligo UVA ozařováním,léčba jí pomáhá. Měnit ji nebudeme a vřele ji doporučuji.Vím, že za ní jezdí i pacienti od Svitav.

Dobrý den,
paní doktorku můžu vřele doporučit, její přístup ke klientovi je plně profesionální a její léčba je úspěšná. Pracuji ve zdravotnictví a navštěvuji lékaře v jihomoravském kraji, dokonce mám na ni skvělé reference i z okresu Svitavy, Boskovice, Břeclav. Každý se o ní vyjadřuje jako o kapacitě v oboru. Ti co ji zde pomlouvají nemají jen dost trpělivosti nechat se vyléčit. Léčba různých exémů je běh na dlouhou trať. Přeji paní doktorce hodně zdraví a ať si z negativních příspěvků nic nedělá, pro mě jsou to pi...ci!
Paní doktorko jen tak dál, fandím Vám, Karel Ž.