Smetanova 764, Kolín
Oční ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Já mám s panem doktorem jen tu nejhorší zkušenost. Na doporučení známých jsem k němu objednala svého 20 měsíčního syna. Syn je nedonošený a proto, že již od malinka jsme chodili po doktorech více, než normálně narozené děti, syn si vypěstoval syndrom bílého pláště. Když jsme k panu doktorovi přišli ( a to jsem se ještě při objednávání ujišťovala, že bere i takto malé děti), tak mi mezi dveřmi řekl, že syn je hysterický a že asi bude těžké ho vyšetřit. Jen se na něho podíval, posvítil si na něj baterčičkou a protože syn stále plakal, tak mi řekl, že sice šilhá, ale že to nebude nic strašného a protože brečí, že ho nebude ani rozkapávat, že by se mu to asi stejně nepodařilo vyšetřit a že mám hysterické dítě, tak ať přijdu až se uklidní, tak za 3 až 4 měsíce už by prý mohl mít rozum. S tím jsem se však nespokojila a objednala se do nemocnice k MUDr Pražákové. Po skončení letních prázdnin (2 měsíce po návštěvě pana Vokála) jsme se dostavili k paní doktorce, malý brečel už od vrátnice, ale paní doktorka se nedala odradit. Malého vyšetřila a ještě než ho rozkapala, tak mi sdělila, že se asi bude jednat o vysokou oční vadu (cca8 dioptrií), po rozkapání očí zjistila, že na 1 oko má 7 a na druhé 8 dioptrií. Přijde Vám to normální. Kdybych dala na radu pana Vokála, tak je syn do smrti postižený TUPOZRAKOSTI.Již nikdy k panu doktorovi nepůjdu a rozhodně ho dále nedoporučím