Ladislav Vojta, otorinolaryngolog Sušice

Otorinolaryngolog

Pod Nemocnicí 116/III, Sušice
ORL ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Znám pana doktora Vojtu z Plzně jako odborníka na svém místě a velmi lidského člověka.Syn měl od dětství problémy s imunitou a byl to právě pan doktor Vojta, který nám poradil a synovi i operoval nosní mandle.Jen je Škoda,že už ordinuje je v jiném městě jinak bych ho všem doporučovala.Jehlíková

K panu doktorovi jsem se po přečtení těchto stránek bála jít. Avšak vyšetřil mne mile, efektivně, byl vtipný. Přišla jsem s angínou, bolely mne i dutiny a ucho. Mudr. L. Vojta zvolil antibiotika Penbene. Dle příbalového letáku jsou přesně na můj problém. Pan doktor se nechová mediálně, ale přirozeně. Ordinace je útulná, pro děti jsou připraveny hračky. Čekárna a ordinace jsou odděleny "šoupacími" dveřmi, mohlo by teoreticky být skrz slyšet, ale TV s aktuálním politickým děním tvořilo kulisu. Jestli jedna postarší paní v čekárně slyšela o mém zánětu krku, nosu a mandlí, tak mi to vůbec nevadí. :-) Nejsem známá ani příbuzná pana doktora. Jen mi kritika výše přišla zvláštní. Zažila jsem totiž několik zubařů, urologů a gynekologů, kteří byli samý úsměv a opomenuli u mne vážné potíže a reference měli přesto jednoznačně kladné.

Dobrý den, když čtu tyto řádky musím reagovat. Nezdá se mi, že by pan doktor byl takový mrzout jak ho tady někdo popisuje. K mé osobě byl pan doktor moc hodný a velmi ochotný. I sestřička je moc hodná. Já jsem spokojená i s jeho léčbou. Pane doktore přeju více spokojených pacientů.

Jednání a léčba pana doktora je z mého hlediska velmi efektivní. Nehledá výmluvu jako ostatní doktoři , kteří si neví s pacientem rady, ale řeší problémy pacienta k jeho spokojenocti. Chodíme k němu celá rodina a jsme s ním velmi spokojeni. Podle jiných hodnocení se pan doktor chová k sestám ošklivě a nadřazeně. Pokud mají sesty s panem doktorem problém, tak ruku na srdce a vzpomeňte si na některé sestry a jejich arogantní a nezodpovědné vystupování nejen k pacientům ale i k doktorům.

Já teda nevím, ale mně pan doktor přijde uplně normální.

Asi posloucháte špatné pacienty, typu pana Krejculinka... Pan doktor se chová ke každému pacientu individuálně- tak jak si každý zaslouží. Byla bych moc rád, kdyby nedocházelo k osočování, protože výběr lékaře je na každém- pokud Vám nevyhovuje jeho mozek (smekám, že mu vidíte do nitra lebky...), tak k němu nech´dte a vyberte si jiného odborníka. Bohužel vím, že lepší odborníka na Klatovsku nenajdete... Já mám s panem doktorem zkušenosti výborné. Je velmi laskavý, vstřícný a hlavně, což je u lékaře nejdůležitější chytrý, zručný a na svém místě. Kohokoliv potkám, každý p. MUDr. Ladislava Vojtu chválí. Jsem s ním nad míru spokojená. Můžu jen a jen doporučit.

Dobrý den, ráda bych se vyjádřila k názoru pana Krejculinka...
Jeho hodnocení mi přijde naprosto zcestné a věci, které v něm hodnotí neuvážené. K doktoru se chodí proto, že člověk potřebuje pomoc. Tedy by neměl hodnotit chování lékaře, ale jeho odborný přístup, který bezpochyby p. Dr. Vojtovi vůbec nechybí. Je to odborník na svém místě a pokud někomu nevyhovuje jeho chování, může si vybrat jiného otorhinolaryngologa- konkrétně v Sušici v pondělí a ve čtvrtek je k dispozici nebo si zajet do Klatov. Domnívám se, že je lepší 20 minut počkat, než jet 45 minut do Klatov a také čekat, což není vyloučeno- nikde není zajištěno, že budete v čekárně jediný a že si každý z Vašeho plakajícího děťátka sedne na zadek. Je to pro doktory každodenní tedy rutinní práce. Jejich vědomí tedy musí být okováno, jinak by se museli za týden zbláznit, kdyby si pouštěli k tělu každý negativní případ. Pracovní doba pana doktora neznamená jen dobu, kdy bude pan doktor sedět v ordinaci a litovat každé plakající dítě v čekárně. On musí zajistit také administrativní věci, mezi které v první řadě patří právě zmiňovaná konzultace se správcem počítače. Bohužel bez administrativy a informační techniky by nemohl ordinovat. To, že dítěti ukáže, čím ho bude vyšetřovat, je v naprostém pořádku- zamezí tím případnému leknutí. Dospělému to stačí říct, 4- letému dítěti říkání bohužel nestačí, ledaže by bylo geniální. To ale z projevu pana Krejculinka nevyvozuji. Jelikož urážky pana Krejčulinka jsou na úrovni negramotného člověka. Měl by se nad sebou vážně zamyslet a svůj mozkový průjem nepublikovat na veřejnost. To, že se už v ordinaci MUDr. Ladislava Vojty neukáže, je na místě.

S panem doktorem jsem strašně moc spokojená. Je to velmi chytrý a šikovný pan doktor. Velmi milý a vstřícný. Navíc je o odborník na svém místě, opravdu specialista!!! Mohu jen a jen doporučit.

Pan doktor se nebál napravit chybu jiného lékaře a velmi citlivě provedl operaci,po které se cítím velmi dobře.Pěji jen chválu.

jsem spokojený s oparací i ostatním ošetřením. Jeho přístup je vždy takový jaký si zaslouží pacient. Pokud je pacient lajdák , jako sem byl v některých případech já je dost hulvátské osočovat doktora.