Ladislav Trněný, chirurg Děčín

MUDr. Ladislav Trněný

Chirurg

U Plovárny 14, Děčín
Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie pooperační péče

Velmi příjemný doktor s obrovskou trpělivostí. Pěkně mi vysvětlil, jak malému dítěti, co se mi v ruce děje, v čem spočívá úraz, jaký bude další postup léčby a co do budoucna mohu očekávat.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Vyriznuti pihy

S panem doktorem jsem já i celá moje rodina spokojená. Pan doktor je milý a lidský, nebere vás jako zátěž a povídá si s vámi jako s kamarádem - což mě se líbí. Nemám ráda doktory, kteří s vámi mluví jako by jste mu byli na obtiz. Vse vysvětlí srozumitelně,jednou mi i maloval obrazek aby mi ukázal jak výkon provedl. Jsem s ním moc spokojená. :) lepší chirurg v Děčíně není.

Vice nez 25 let se stara o me i me rodinne prislusniky. Vse, co mam na sobe sroubovano, sesito, uriznuto a zase prisito, provadel pouze Mudr. Trneny. Vse funguje, jak ma a ja bych se snad sveril jen nekteremu z jeho potomku. Vynikajici, obetavy, pracovity, velice moudry clovek s lidskym pristupem pana Hrusinskeho z Vesnicko ma strediskova. Pral bych si, aby bylo vice takovych lekaru, ale hlavne takovych lidi. Prejeme ti jeste dlouha aktivni leta kamarade. Roman Siroky s rodinou

Nepoznal jsem lepšího lékaře,než je chirurg pan Mudr. Trněný. Každým coulem profesionál a v neposlední řadě i velmi příjemný člověk. Ten samý názor sdílí se mnou i moje manželka Jana. Kdyby bylo více takových lékařů, tak se naše zdravotnictví vyšvihne o nějaký ten stupínek výše. Jednoznačně doporučuji. Milan a Jana Jančovi

Velmi milý a s lidským přístupem k pacientovi, a hlavně výborný chirurg.

Nebýt pan Trněný v Děčíně, tak to má polovina obyvatel DC již za sebou. Skvělý lékař, skvělý člověk, profík s přístupem, kde nic nezanedbá. Obyč, člověku dokáže jeho diagnózu skvěle vysvětlit.

Když k lékaři v Děčíně, tak k panu Trněnému!

Čákora

Výborný lékař.Vždy jsem s ním byla spokojena.Má mou plnou důvěru.

Skvělý diagnostik, profesionál a člově. Celá rodina k němu jdeme vždy s důvěrou.
Jeriovi

Šikovný chirurg, laskavý k pacientům a odborně na výši.Vřele doporučuji.

super jednání , vysvětlí laikovi o co jde a adekvátně zalečí , poprřípadě doporučí dál. stoprocentně nej..!!!