Ord. lékaře specialisty - chirurgie
U Plovárny 14, Děčín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Nejlepší lékař široko daleko! Již několik členů rodiny má s panem doktorem jen tu nejlepší zkušenost. Odborník, který zachránil syna před operací ruky, navíc lékař, který se chová velice vstřícně k pacientům a u kterého je vidět, že mu opravdu záleží na každém pacientovi (což bohužel u jiných lékařů nebývá pravidlem). Pokud je třeba, pan doktor zatelefonuje a domluví případná další vyšetření, s tím jsem se zatím také jinde nesetkala. Také sestřička je moc milá a příjemná, takže ani dětský pacient nemá strach. Prostě super!

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie pooperační péče

Velmi příjemný doktor s obrovskou trpělivostí. Pěkně mi vysvětlil, jak malému dítěti, co se mi v ruce děje, v čem spočívá úraz, jaký bude další postup léčby a co do budoucna mohu očekávat.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Vyriznuti pihy

S panem doktorem jsem já i celá moje rodina spokojená. Pan doktor je milý a lidský, nebere vás jako zátěž a povídá si s vámi jako s kamarádem - což mě se líbí. Nemám ráda doktory, kteří s vámi mluví jako by jste mu byli na obtiz. Vse vysvětlí srozumitelně,jednou mi i maloval obrazek aby mi ukázal jak výkon provedl. Jsem s ním moc spokojená. :) lepší chirurg v Děčíně není.

Vice nez 25 let se stara o me i me rodinne prislusniky. Vse, co mam na sobe sroubovano, sesito, uriznuto a zase prisito, provadel pouze Mudr. Trneny. Vse funguje, jak ma a ja bych se snad sveril jen nekteremu z jeho potomku. Vynikajici, obetavy, pracovity, velice moudry clovek s lidskym pristupem pana Hrusinskeho z Vesnicko ma strediskova. Pral bych si, aby bylo vice takovych lekaru, ale hlavne takovych lidi. Prejeme ti jeste dlouha aktivni leta kamarade. Roman Siroky s rodinou

Znám ho už dlouho a mám z něho smíšené pocity. Nepochybuji, že je to v jádru dobrý člověk, ale myslím si, že ta jeho žoviálnost k mu docela neznámým lidem, jejichž jméno si od minula ani nepamatuje, není tak docela na místě. Ač je to samozřejmě lepší než kdyby se tvářil otráveně a dával najevo, jak ho obtěžujete (jako jeho kolega ortoped z polikliniky). Mimoto i přes zavřené dveře celá čekárna slyší, jaký má problém ten či onen pacient před vámi. Mně osobně, ač se nejedná o nějakou intimní diagnózu, to moc příjemné není. Prostě poděs.

Bohůžel s panem doktorem mám špatné zkušenosti. A těch je hned několik. Např.: Po odstranění znaménka mi zůstala velmi ošklivá jizva. Při úrazu vymknutí kotníku a jeho naštípnutí, lékař určil špatně diaknózu a do dnes mám trvalé následky. Takových případů je víc. Pokud mohu doporučit, tak navštivte jiného lékaře.

Nepoznal jsem lepšího lékaře,než je chirurg pan Mudr. Trněný. Každým coulem profesionál a v neposlední řadě i velmi příjemný člověk. Ten samý názor sdílí se mnou i moje manželka Jana. Kdyby bylo více takových lékařů, tak se naše zdravotnictví vyšvihne o nějaký ten stupínek výše. Jednoznačně doporučuji. Milan a Jana Jančovi

Po doporučení kožní lékařky, jsem navštívila p.doktora k vyříznutí pihy. Ovšem na místo určené pihy, mi p.doktor vyřízl jizvu po již odstraněné bradavici. Místo správně odvedeného zákroku, jsem byla obeznámena jak úžasně p.doktor rekonstruoval kuchyni. Velmi zajímavé, že by p.doktor již měl změnit profesi?
Petra

Velmi milý a s lidským přístupem k pacientovi, a hlavně výborný chirurg.

Nebýt pan Trněný v Děčíně, tak to má polovina obyvatel DC již za sebou. Skvělý lékař, skvělý člověk, profík s přístupem, kde nic nezanedbá. Obyč, člověku dokáže jeho diagnózu skvěle vysvětlit.

Když k lékaři v Děčíně, tak k panu Trněnému!

Čákora