Ladislav Šamlot, chirurg Brno

Chirurg

Běžný termín

Estetická chirurgie - odstraňování mateř.znamének

Traumatologie- běžné úrazy

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zabývám se běžnou chirurgií - diagnostika bolestí břicha a končetin , hnisavá onemocnění, kromě bércových vředů. Pacienty vyšetřuji každý den bez nu...

• Proctologie
  • Ortopedie
  • Ostatní zákroky v lokální anestezii - např. lipomy,atheromy,gan

• chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Estetická chirurgie - odstraňování mateř.znamének

Traumatologie- běžné úrazy

Privátní chirurgická a traum. ordinace

Umístění: Privátní chirurgická a traum. ordinace

Pozitivní je velmi krátká čekací doba a příjemná sestřička (ke které se pan doktor chová povýšeně a arogantně). Přestože držel v ruce žádost od mého praktického lékaře, kde bylo vše podrobně uvedeno, znovu se mě vyptával, s čím k němu vlastně přicházím. Veškeré ošetření spočívalo v tom, že si ověřoval, jestli je to pravda. Závěrem mne sdělil "svoji" diagnózu, kde doslova zopakoval to, s čím jsem za ním přišel a co jsem mu sám řekl.

Nevim , zda nedoslo k chybe , ale uvedeny pan doktor rozhodne neni ohleduplny a vnimavy. Arogance vcetne nadrazeneho chovani ke sve sestre je znacna. Po profesionalni strance vse dle standartu , ale jakmile hledate vstricne slovo a prijemne prostredi doporucuji jiste jineho lekare.

Arogantní, předepíše lék který právě "propaguje jeho ordinace" na dotaz po levnější, nebo pojišťovnou hrazené náhradě reaguje jako býk na červený hadr.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera jsem se praštila čelem do hlavy a od té doby mě bolí hlava, to je přibližně 12 hodin. Bolí mě především ze zadu. Mám čekat až bolest přejde nebo jet k lékaři? Děkuji.

jeďte ke svému praktickému lékaři

MUDr. Ladislav Šamlot

• Dobrý den, jsem týden po operaci tříselné a pupeční kýly. Operace proběhla bez komplikací, jizvy po vpichach se hojí dobře. Jediné co mě trápí je nafouklé a tvrdé břicho. Je to normální pooperační stav,nebo mám navštívit doktora. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Roman l

Dobrý den, určitě si nechte břicho zkontrolat v nemocnici,kde jste byl operován.

• Proctologie
  • Ortopedie