Odborný lékař psychiatrie
Výškovická 126, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít.

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Jednání pana doktora je slušné, vstřícné. Ovšem byly tam problémy s chatrným osvětlením jako na hrfitově. To vadí hlavně proto, že doktoru nebylo vidět do tváře a nebylo možno pozorovat jeho neverbální signály. Druhý problém byl, že kancelář byla dlouho nevětraná, obsahovala zápach plastů z nové budovy i zápach člověčí. Pan Dr. odmítal otevřít okno. Proto bylo vyšetření provázeno značným dyskomfortem.

Pan doktor Poljak je odborník ve svém oboru,velice schopný psychiatr,který se dokáže vcítit do problémů lidí s duševním onemocněním.Znám jej a docházím k němu více než 10 let a mohu jen doporučit.Dokáže nastavit léky a také vyslechnout pacienta i při svém vytížení.Přeji mu pevné zdraví.

přesně tak s tímto názorem velice souhlasím,kéž by takových lékařu chápajících a chtít pomoci bylo více :-)

Mudr.Poljak je velice příjemný a chápající lékař se snahou pomoci člověku s psychyckými problémy, chodím k němu již přes dva roky a mohu jen doporučit

Tak s tímhle názorem mohu jedine souhlasit. Hodně se pro své klienty obětuje a nikdy vás neodbyde, i když už má na konci pracovní doby a někdy i po ní. Alespoň já mám tu zkušenost. Kolikrát jsem v jeho ordinaci 30, 45 a někdy dokonce i 60 minut. Je velice příjemný, sympatický, trpělivý, umí naslouchat a člověka podpořit. Vždy odcházím s nadějí a lepší náladou. Je to skutečný odborník s velmi lidským přístupem.

Moc dobrý lékař,pro pacienta má veliké pochopení,je lidský a nikdy vám neřekne,že nemá čas,i když má po pracovní době.Nesetkala jsem se s tak dobrým přístupem lékař-pacient.Moc si pana doktora Poljaka vážím a vřele doporučuji.Kéž by bylo více takových lékařů.Ze srdce mu přeju hlavně to zdraví,které tolik pomáhá úspěšně dávat druhým.

výborný simpatický psychiatr nedám na něj dopustit jen mi chybí jeho fotečka

Myslím, že je to dobrý lékař, možná jen, že svou práci bere jako rutinu...kdo ví..já bych ho tak tvrdě nehodnotila. Nejsem sice jeho pacientka, ale co jsem se s p. doktorem detkala, a co jsem viděla, tak byl i docela vstřícný. A taky berete na vědomí, že je to jen člověk. Jak pracujete vy? Jste stoprocentní? Já třeba taky beru svou práci jako rutinu..Doporučuji

Má zkušenost s tímto doktorem je pouze pozitivní.Kritikům bych doporučila drobet sebereflexe...Nemohu než doporučit..