Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

http://www.lecba-kloubu.eu/ Léčba kloubů buňkami SVF.
Buňky SVF (buňky s vysokým obsahem mezenchymálních kmenových buněk), to je rychlá a účin...

• ortopedie

Vlemi dobrý lékař. Obětavý a má pochopení. Vřele doporučuji. Když už nikdo, tak tenhle traumatolog Vám určitě pomůže.

Velmi ochotný a pečlivý lékař. Když už vám nikdo nepomůže, tak pan doktor Lukáč určitě.

velmi dobry doktor.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, delší dobu mne trápí bolest obou ramen. Levé rameno mne bolí vytrvale a nárazově brní a brnění postupuje až do palce ruky. RTG krční páteře a mag.rez. negativní.
Pravé rameno nemohu v leže přitlačit na podložku a velmi mne bolí prudší pohyb, např. při hodu.
Vyšetření u neurologa negativní, pouze při EMG(?) zjištěn problém s karpálním tunelem na obou rukách.
Myslíte si, že to může být ortopedický problém?

do oblasti ramen mimo samotné jejich postižení se mohou promítat potíže tak z oblasti krční páteře,tak z oblasti loketního kloubu nebo i zápěstí,bez fyzikálního vyšetření se epicentrum bolesti stanovuje velice obtížně dr.lukáč

MUDr. Ladislav Lukáč

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na bolest v kolenu. Závodně tančím již od děctví, dosud jsem píchavou boles v oblasti mezi chrupavkou a kostí nezažila.Je to týden, co se bolest objevila(předtím jsem cca 3 týdny vetšinu dne proseděla u učení a nesportovala, jako obvykle).Původně mě bolela obě kolena,teď přetrvává bolest v tom pravém.Při zvýšené aktivitě nebolí,ale rozbolí to až po ní.Běh a tanec zvládám, občasně to však v koleni píchne.Můžu mít opotřebovanou chrupavku?

dobrý den,
neznám Váš věk, každopádně defekt na chrupavce nebo na menisku vyloučit podle toho co udáváte ,nelze. Mimo klinického vyšetření by bylo asi vhodní proveden

MUDr. Ladislav Lukáč