Veleslavínova 5, Ústí Nad Labem-Město, Ústí nad Labem
L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

Stomatologickou praxi vykonávám od roku 1984.Troufám si říci, že něco o obávané bolesti zubů vím ze zkušenosti svých pacientů ale i své, neboť jsem ta...

• Zubní kaz

Parodontologie

Protetická stomatologie

Protetika

Umístění: L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa ošetření zubního kazu

Dobrý den Pana doktora lapačka nedoporučuji je velmi náladový a jeho nevhodné připomínky nejsou příjemné . Dělal mi kaz a pak plombu , plomba se drolí a nad zubem se mi udělal váček a dost to bolí , vypadá to na špatně vyčištěné kanálky a dostala se tam infekce . Nedoporučuji !! Posledně jsem odcházela s brekem urážky na mou osobu si nenechám líbit . Jsem těhotná a nechci z ordinace odcházet vystresovana za mě !!NE!!

Mám opravdu velmi špatné zkušenosti, lituji, že jsem někdy do této ordinace nastoupila :/ Když tedy opomenu chování pana doktora, oplzlé a nevhodné, to že si nemyje ruce, vše je nesterilní, dokonce mi ani nevymenili po minulém pacientovi vodu, ještě by to šlo, kdyby alespoň odváděl slušnou práci, ale to u tohoto doktora opravdu není. Měla jsem malou bouličku pod zubem, říkala jsem to panu doktorovi, že jde zní tlak (byl to začínající zánět) pan doktor mi řekl, že takových hysterek co řešej každou bouličku už za život potkal a že to nic není, nastoupila jsem jinam, kde mi zjistili opravdu ošklivý zánět, nedal se vyléčit a já přišla o zub ve svých 20 letech. Díky tomu jak to zašlo daleko, tak mi nezabrala ani injekce a zub byl trhán takřka za živa..Kdyby se to řešilo v tu dobu, co jsem to oznámila, stačilo by to pouze propíchnout a vyčistit, ale díky panu "doktorovy" to zašlo až sem... Jinak mi za bílé plomby účtoval 200 kč, ted mi nový pan doktor řekl, že to je nejaký zastaralý typ, drolí se a při tuknutí praská. Vždy mi bylo divné že mě kazu zbavil za pouhých cca 5 minut, samozřejmě pod výplní se kazy našli. Věřím, že někdo kdo je zvyklý na takovéto chování hnusné a kdo má v pořádku zuby a chodí tam max. na kontroly, tak to tam může mít v pořádku, ale rozhodně nedoporučuji lidem co mají nějaký problém se zuby. Lapáček opravdu ne!! myslím si že už přesluhuje a je nejvyšší čas na důchod.

MUDr. Ladislav Lapáček

Dobrý den Kláro,

to,že si nemyji ruce před pacientem znamená,že jsem si je umyl po pacientovi
předešlém,stejně jako sestra vymění vše,takže je tam vše nové,čisté a
připravené a zásadně se to dělá před příchodem dalšího pacienta.

To,že někdy nemám rukavice neznamená,že je nepoužívám,jen je někdy třeba
max. citlivost při ošetření endodontickém,tak mám rukavice jiné,ty se
nanášejí přímo na ruce.

Nástroje se nikam neházejí,po použití se uloží na hrubou desinfekci do spec.
nádoby,teprve potom se čistí,další desinfekce,osušení,sterilizace.Při
ošetření jsou u unitu dva tablety,jeden tzv. čistý,druhý na použité nástroje
během ošetření,ano,tam je dávám,tedy házím.Strilizuje se 2x denně.Každý
pacient má svoji roušku,kelímek na vodu,savku a pro každého jsou sterilní
nástroje.

Výsledek - nikdy jsem neměl zánětlivou komplikaci ošetření z titulu
nedostatečné sterility a dealer stom. potřeb se raduje,měsíční účet je vždy
vysoký.

A v ordinaci se o ošetření a stomatologii žertuje.

Pacientů přibývá,zvláště těch malých a do důchodu se nechystám.Pokud někomu
nevyhovuji,má možnost volby,na rozdíl od lékaře,který musí ošetřit každého
pacienta a že se někteří neumí chovat a lékař se prostě nezavděčí ničím.Jsou
pacienti, kteří rotují po stomatol. ordinacích a vždy u " nového " lékaře
povídají o tom,jak strašné to bylo u lékaře minulého.

Zubní kaz se dá prokázat pomocí rtg,ale ne vše,co se jeví jinému jako kaz
kazem ve skutečnosti je,než zbytečně vrtat,lépe počkat,je-li rtg nerozhodné.

Zmenila zubare protoze my vadil u pana doktora pristup.Horsi na tom vsem je ze novy pan zubar my po tydeni kontrole nasel tri zubni kazi navic misto jednoho puvodniho nalezeneho od pana Lapacka.Takze muzu byt jedine rada ze jsem odesla.

Pan doktor je ......, vyvol strach se stomatologa, Při vrtání hrozná bolest a reakce pana doktora ? to nemůže bolet dělám to už dvacet let. po dokončení plomby asi měsíc návštěva pohotovosti pod blombou zánět a zub musel ven. Názor si udělejte sami.Co vím já plno lidí od něj uteklo a je asi jediný kdo v ústí přibírá

Už nikdy tohoto zubaře! Ordinace i sestřička jsou sice příjemné, ale pan doktor mi nesedl a nejsem s jeho prací spokojena.

Lidé co žijí utkvělou představou,že je jim záviděno, nemají prý čisté svědomí.Zamyslete se nad tím,pane doktore.Prosím,místo abyste zde obviňoval své pacienty ze závisti,vezměte si z kritiky ponaučení.Od toho,myslím,tato stránka je.Pokud se naše zdravotnictví v nejbližší době uzdraví,mohl byste mít o pacienty nouzi.A to jistě nechcete.

Panem doktorem, jeho přístupem a prostředím ordinace jsem byla zpočátku nadšena. Horší to bylo od chvíle, kdy začaly problémy, které mě opravdu trápily, ovšem pan doktor říkal, že jsou zcela normální. Když to dosáhlo neúnosné meze, lékaře jsem změnila a ten mě několikaletých trablů zbavil během jediné návštěvy. O co větší bylo mé překvapení, když jsem si kvůli přestupu k novému zubaři vyžádala v pojišťovně výpis. Přesto, že na mě několik let kašlal a nedělal nic, zákroků, včetně závažnějších, si na mě nechal proplatit vskutku požehnaně. Pokud nestojíte o to, zajišťovat na svůj úkor dr. Lapáčkovi ještě luxusnější život, rozhodně zvolte někoho jiného. Nebo se jen pro zajímavost poptejte v pojišťovně po svém výpisu. Možná budete překvapeni stejně jako já, cože to všechno pan doktor ve vaší puse vykonal...

Chová se nadřazeně, neustále na něco nadává, s pacientem nekonzultuje postup a možnosti, zuby nerentgenuje,prohlíží povrchně. Během roku jsem ho několikrát upozorňovala na zub s podezřením na kaz. Vždy mi sdělil že je zub v pořádku. Nebyl, skončila jsem po jeho pokusu ho spravit s bolestmi a mrtvým zubem. Nejsem spokojená s jeho přístupem. Profesionalitu nehodnotím.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů