MUDr. Ladislav Kulhánek

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Velmi dobrý jako lékař, ale chladné neosobní jednání, vůbec žádná empatie. Značně nepříjemná setřička a dost velká finanční zátěž pro pacienta.

Moc toho nenamluví, ale je to odborník na svém místě. Rozhodně velmi doporučuji.

nejlepší

Pan doktor Kulhánek je ten nejlepší stomatolog, kterého si můžou vaše zuby přát :-)Ordinaci má plně vybavenou veškerou moderní technikou a umí s ní dokonale pracovat(například je schopen vám okamžitě udělat rentgen a během pár minut vidí vaše zuby na monitoru notebooku v takové velikosti, že se nemá šanci schovat jediný kaz,nebo jen odvápněné místečko). Při zákrocích je šetrný,ale velmi pečlivý (o moje zuby pečuje už 17 let a nevypadla mi jediná jeho plomba!) Pokud k němu přejdete od jiného stomatologa, neděste se, pokud vám najde v puse více kazů (mému manželovi našel 11). Ale během tří návštěv mu je všechny pečlivě spravil (což bílými náhradami není nejlevnější), ale teď má zuby v pořádku a preventivní prohlídky už nic nestojí!!!!!!

stomatolog na svém místě,pečlivý a dochvilný,velice šikovný a vše řádně zkonzultuje a poradí,včetně cen...Zuby mi spravil perfektně,rozhodně to stálo za to..

Velmi peclivy, velmi dochvilny, velmi prisny na lajdaky,kteri nepecuji o chrup. Vycepoval me tak,ze neznam,co je kaz. Pece pomerne draha,ale velmi kvalitni. Slusne jednani. Mnoho reci nenadela,ale poradi...

nemám s ním problém,slušné jednání, žádné čekací doby, na řadu přijdete ve sjednanou hodinu, je-li krátké zpoždění při větším zákroku, omluví se za zdržení,
opravil mi pefektně můj špatně udržovaný chrup ( bylo to sice drahé, ale nyní je chrup v pořádku)samozřejmě ale také striktně vyžaduje dodržování základních pravidel údržby chrupu