Bezručova 5, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

K panu doktorovi chodim uz mnoho let a jsem s nim stale spokojena!!! Je to vynikajici odbornik ve sve profesi. V devadesatych letech mi zachranil zivot, kdyz vykonaval v Prostejovske nemocnici primare, takze to svedci o jeho kvalite.Neznam lepsiho gynekologa.

K panu doktorovi chodím už 14 let a max spokojenost. vždy vše vysvětlí. poradí. musela jsem i na revizi po zamlklem potratu a jelikoz mi ve fn neudelali kontrolni ultrazvuk tak my hrozila dalsi revize. ale diky panu doktorovi jsem nemusela.

Jeden z mála doktorů, který věnuje pozornost názoru pacienta. Letos mi zachránil život. Při velkých obtížích se srdcem jsem díky svému zaměstnání v Zapper Centru zjistila, že trpím mykoplazmovou infekcí. Požádala jsem tedy pana doktora o ověření diagnózy. Potvrdila se mykoplazma pneumoniae, dostala jsem antibiotika na dlouhou dobu. Přestože následky nemoci budu léčit ještě dlouho (jsou srovnatelné s boreliózou), bez spolupráce s panem primářem Jabůrkem už bych tu zřejmě nebyla. Navíc k němu chodím patnáct let a je vždy nesmírně milý.

Dostala jsem od mé kamarádky doporučení na pana Mudr. Ladislava Jabůrka. Už rok k němu chodím na pravidelné kontroly a mohu mu jen poděkovat za šanci, že v budoucnu budu mít děti, protože mi při první prohlídce objevil myom, který byl větších rozměrů a můj předchozí gynekolog nebyl schopný mě důkladně vyšetřit, aby ho našel. Pan doktor Jabůrek mě dokonce i operoval. Jsem s jeho prací a přístupem k pacientům velice spokojená.

K panu doktorovi jsem šla poprvé v 17 let, aby mi předepsal antikoncepci. Od té doby k němu chodím již skoro 10 let a jsem s ním naprosto spokojená! Trochu méně jsem spokojená s prostředím. Dříve ordinoval v GYNMEDU v Michalském stromořadí, kde byla prostorná čekárna a sestřičky nebyly věčně rozlítané a na celou čekárnu neřešily váš problém. Prostředí tam bylo 100% lepší než v Medicom´s. Ale i kdyby pan doktor ordinoval pod mostem, tak němu budu chodit i nadále :) Přeji mu pevné zdraví a mnoho sil do dalších let!

Ale no tak je prostě dobrý. :-) Mám výbornou zkušenost. Konzultoval i s mou obvodní lékařkou, společně pak předepisovali antibiotika, zkrátka se věnuje.

Chodím k panu doktorovi už přes 5 let,jsem s ním velice spokojená.Nemohla jsem otěhotnět a už mám doma skoro 3letého synka.Takže co dodat?Je velice ochotný a mohu mu říct vše,co mě trápí.Mohu ho jen doporučit i ostatním:-)
Lucka

Přestoupila jsem k p.Jabůrkovi,jelikož má gynekoložka odešla do důchodu.X-let jsem byla zvyklá na gynekologa - ženu,tudíž z gynekologa - muže jsem měla obavy.ZBYTEČNĚ ! Skvělý člověk,lékař a naslouchač.Děkuji za to,že je,jaký je !!!!

O takovým gynekologovi se mi ani nezdálo. Vím, že za ním můžu s čímkoliv přijít. Mluví s vámi jak s člověkem, i když jde na něm někdy vidět, že má unavené oči, nikdy nedá znát, že jej obtěžujete. Jednu dobu jsem chodila i jinému gynekoligovi, ale přístup jak na jatkách. k panu doktorovi Jabůrkovi jsem se s radostí vrátila. má moji plnou důvěru a co vím, tak nejen moji. Dobrých doktorů je málo.

Pan doktor je vždy schopen a ochoten naslouchat, i když jej tlačí čas. Rád také poradí a vysvětlí.