Bezručova 5, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Jedna hvězdička za prostředí v ordinaci (není tam sestra, svékáte se za paravánem - je to takové diskrétní). Čekárna je horší - sestry tam nahlas probírají důvod vaší návštěvy, což je dost nepříjemné. Podle hodnocení jsem si pana Jabůrka vybrala s nadějí, že budu v dobrých rukou. Trpělivě a lidsky vždy vyslechl mé stížnosti, mnohokrát řešil "cyklus" i 90 dní dlouhý - agolutinem - a poslal mě na operaci k odstranění cysty. Po té mělo být vše v pořádku. A když se zase delší dobu nedařilo, tak mi bez diskuzí (nebo třeba nějakého vyšetření) napsal hormony pro početí. To bylo naposledy, kdy jsem u něj byla. Přehlásila jsem se jinam, navštívila centrum asistované reprodukce a začly se dít věci. Diagnostikovali mi syndrom polycystických ovarií. Je to něco, co při předání základních informací (třeba o tom cyklu) a zběžném mrknutí na ultrazvuk odhalí i medik. Namísto ubezpečování, že každá žena to má jinak a není důvod k nespokojenosti, protože jsem úplně zdravá, čehož jsem se dočkala u dr. Jabůrka, jsem si vyhledala informace a rady, jak se v případě této diagnózy zachovat. A do půl roku jsem přirozeně otěhotněla. Takže ne. Milý lidský přístup je fajn, zdání profesionála taky, ale kdybych chodila k němu, mohla jsem se užírat nemožností mít dítě ještě dnes. Takhle dobrý lékař prostě nevypadá. Najděte si někoho, kdo místo zahlazování následků a planého chlácholení bude hledat a řešit příčiny vašich potíží.