Ladislav Dzan, chirurg Liberec

MUDr. Ladislav Dzan

Chirurg, Zubař

Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec - Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie Jiný

Pan doktor je skvělý odborník , také je velmi komunikativní s lidským přístupem k pacientům. Každému mohu doporučit.

Moc děkuji panu doktorovi za dnešní ošetření mého syna. Velmi si vážím jeho profesionální práce, kterou odvádí ve stresujícím prostředí zubní pohotovosti.

G

Pan Mudr.chirurg primář Dzan Ladislav je odborník na svém místě a svoji práci vykonává úžasně, svým lidským přístupem a trpělivostí, dokáže člověka nadmíru uklidnit a velmi mu děkuji za vyřešení mého problému a užasně provedenou chirurgickou práci. Děkuji za profesionalitu ze strany doktora i jeho zd.sestry.Lipnická

Navštívila jsem pana primáře Dzana ohledně konzultace k případnému zavedení implantátů. Setkala jsem se s obdivuhodnou empatií. Podrobně mi vše vysvětlil na mé dotazy - i ty ne zcela související s implantáty - odpovídal velmi ochotně a skutečně jsem měla pocit, že je tam v ten čas opravdu pro mě. Věnoval mi poměrně hodně času, vyhotovil zprávu pro moji zubní lékařku a překvapivě mě "netlačil" do implantátů, s tím, že si možná na protézu zvyknu jako mnoho jiných lidí a uvidím...prostě jsem byla jeho profesionálním a lidským jednáním úplně dojata.
Několik dnů před tím jsem konzultaci absolvovala u jiného nejmenovaného zubaře, který mi věnoval max 8 minut a jednal se mnou arogantně a zřejmě měl pocit "že na to finance nemám". Prostě se potvrzuje, že když 2 dělají totéž není to totéž a pan primář Dzan je pro mě člověk na svém místě, kéž by takových lékařů bylo více ve všech oborech!!! Také musím pochválit vlídnou a příjemnou sestřičku!!! Skutečně jsem odcházela v úplné euforii, s takovým přístupem se člověk setká vyjímečně.
Děkuji pane primáři Bauerová Jana

Tohoto lékaře mohu vřele doporučit, bezvadné jednání a odborný rozhled mi velice pomohl v řešení dceřinných problémů se zuby. Mohu jen litovat, že se jedná o odborníka a nikoli o stomatologa pro prevenci. Neváhala bych mu svěřit do péče chrup celé rodiny.