Ladislav Čepera, ortoped Jihlava

MUDr. Ladislav Čepera

Ortoped

Vrchlického 59, Jihlava
ORT – Ortopedické oddělení

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Výborný lékař, lidský, sympatický, vstřícný, pozorný, mohu všem vřele doporučit, velmi příjemné, profesionální i lidské jednání, díky.

K panu doktorovi docházíme se synem. Musím ocenit jeho velmi milý, vstřícný až kamarádský přístup k dětem. Tímto způsobem jednání si zaslouží uznání.

Lékař se skvělým přístupem k lidem, odborník a profesionál.

S panem doktorem Čeperou jsem se setkala pouze při svém pobytu v nemocnici, byl ale skvělý, při vizitách s ním byla legrace, má lidský přístup a pochopení (soudím podle jeho pozornosti, kterou věnoval mé spoluležící).

Operoval mě i moji dceru, všechno v pořádku, dobře odvedl svoji práci. Velice příjemný a milý lékař, pohodář a srandista. Pana doktora mohu všem doporučit.

Výborný ortoped po odborné i lidské stránce! Mám na operaci i pobyt v nemocnici jen ty nejlepší vzopmínky. Jsem měsíc po operaci menisku a zase skáču přes kaluže a nejen to ;-) Děkuji!!!

U pana doktora jsem byla na vyšetření s mentálně postiženým pánem. Přestože přišel rovnou z operačního sálu a bylo již pozdní odpoledne, byl velmi laskavý a trpělivý. Pomáhal s přesunem obézního pána z vozíku na vyšetřovací lůžko a řekla bych, že měl trpělivost i se mnou. Byla jsem čerstvě po otřesné zkušenosti z urologického vyšetření v jiné nemocnici a dělalo se mi špatně z představy co mě čeká u tohoto doktora. Nedokážu říci, že je "nejlepší", ale rozhodně bych ho každému doporučila a pokud to bude alespoň trochu možné, obrátím se vždy na něj. Kubíčková

Pan doktor Čepera mě přijímal po dopravní nehodě v jihlavské nemocnici. Svým citlivým přístupem mi pomohl překonat nejtěžší chvíle po havárii. Při ošetřování byl velmi milý a příjemný, plně se mi věnoval. Vřele doporučuji svěřit se do péče pana doktora Čepery.

Operoval mě před 4roky kotník.Měla jsem utržené vazy.Můžu říct,že lepšího ortopeda neznám.Je moc příjemný a byla s ním sranda i při operaci.Je prostě nejlepší!!!

Vynikající lékař, podstoupil jsem u něj operaci kolena a i přestože jsem pak nedodržel pooperační léčbu a začal jsem do kolena krvácet, pan doktor to bral s nadhledem, stejně jakoukoliv zdravotní věc, kterou jsem s ním, kdy řešil. Lepšího ortopeda neznám a mohu ho vřele doporučit a při jakýchkoliv dalších potížích se velice rád opět svěřím do jeho rukou.