ORT – Ortopedické oddělení
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Výborný lékař, lidský, sympatický, vstřícný, pozorný, mohu všem vřele doporučit, velmi příjemné, profesionální i lidské jednání, díky.

K panu doktorovi docházíme se synem. Musím ocenit jeho velmi milý, vstřícný až kamarádský přístup k dětem. Tímto způsobem jednání si zaslouží uznání.

Lékař se skvělým přístupem k lidem, odborník a profesionál.

S panem doktorem Čeperou jsem se setkala pouze při svém pobytu v nemocnici, byl ale skvělý, při vizitách s ním byla legrace, má lidský přístup a pochopení (soudím podle jeho pozornosti, kterou věnoval mé spoluležící).

Operoval mě i moji dceru, všechno v pořádku, dobře odvedl svoji práci. Velice příjemný a milý lékař, pohodář a srandista. Pana doktora mohu všem doporučit.

Pan doktor si na mne chtěl zaoperovat. To jsem poznal na první pohled. Docela s jistotou mi řek, že jsou to vazy které mi drží patelu a že bude potřeba plastika. Já Vám dám plastiku pane doktore! Prasklý meniskus to byl a dokonce několik let. Což jste Vy ani pan Lexa při první operaci nenašli nebo dokonce ignorovali. Já Vám dám řasu, vy doktůrci povedený. A dokonce, když jsem se Vás osobně zeptal jestli jste asistoval u mé operace s Lexou tak jste to celkem rychle a s jistotou popřel. Tak Vám tedy přeju pernou kariéru pane doktore. A info pro pacienty. Dejte si pozor a radši si ověřte co pan doktor mluví. Protože u mě obstál tak, že jsem si jen a pouze myslel, že jsem jen jeho další zářez na pažbě, ne-li dobrej vejdělek.

Výborný ortoped po odborné i lidské stránce! Mám na operaci i pobyt v nemocnici jen ty nejlepší vzopmínky. Jsem měsíc po operaci menisku a zase skáču přes kaluže a nejen to ;-) Děkuji!!!

U pana doktora jsem byla na vyšetření s mentálně postiženým pánem. Přestože přišel rovnou z operačního sálu a bylo již pozdní odpoledne, byl velmi laskavý a trpělivý. Pomáhal s přesunem obézního pána z vozíku na vyšetřovací lůžko a řekla bych, že měl trpělivost i se mnou. Byla jsem čerstvě po otřesné zkušenosti z urologického vyšetření v jiné nemocnici a dělalo se mi špatně z představy co mě čeká u tohoto doktora. Nedokážu říci, že je "nejlepší", ale rozhodně bych ho každému doporučila a pokud to bude alespoň trochu možné, obrátím se vždy na něj. Kubíčková

Pan doktor Čepera mě přijímal po dopravní nehodě v jihlavské nemocnici. Svým citlivým přístupem mi pomohl překonat nejtěžší chvíle po havárii. Při ošetřování byl velmi milý a příjemný, plně se mi věnoval. Vřele doporučuji svěřit se do péče pana doktora Čepery.

Operoval mě před 4roky kotník.Měla jsem utržené vazy.Můžu říct,že lepšího ortopeda neznám.Je moc příjemný a byla s ním sranda i při operaci.Je prostě nejlepší!!!