Běžný termín

Dentální hygiena

Endodoncie ( ošetření a plnění kořenových kanálků) +12 Více

Estetická stomatologie

Extrakce zubu (vytažení zubů)

Konzultace

Tel.:

email: lada.mandlikova@seznam.cz

Absolvent LF UK v Plzni v oboru Stomatologie

Zaměření z...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • • léčba zánětů dásní a parodontu
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Slečna doktorka je velmi příjemná,má zlaté ručičky,měla jsem starší velmi zbarvené výplně na předních zubech ,po jejím zákroku mám zoubky krásně bílé v což jsem ani nedoufala. A dále musím velmi kladně ohodnotit preciznost její práce,předešlý zubař měl novou výplň za chvilenku hotovou,bohužel tomu odpovídala i životnost,zde si paní doktorka počíná velmi profesionálně ,všem kdo se chtějí i u zubaře cítit dobře, velmi doporučuji!!! A dále také musím strašně pochválit její krásný přístup k mé 2-leté dceři. Velmi doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlouho mi trvalo si v Praze najít zubaře, protože se jich strašně od malička bojím. K paní (slečně) Mandlíkové jsem se dostal na doporučení od kamáráda a nelituji. Doktorka je moc fajn, šikovná a vždy mi vše dokonale krásně umrtví, že o ničem nevím. Takže je to u ní vlastně takový relax v pohodlném křesle při hudbě. Jednoznačně doporučuji. ;)

Zubařů jsem se nikdy nebál, ale k doktorce Mandlíkové chodím vyloženě s radostí. Je vždy velmi milá, vše vysvětlí a postará se o to aby mi zákrok nebyl nijak nepříjemný. Pokud mám na výběr (například typ korunky) ochotně mi poradí, popíše rozdíly a doporučí to, co je podle ní nejlepší. Velký bonus jsou také platby kartou - pro nás co u sebe neradi nosí hotovost. Doporučil jsem již i přátelům, kteří jsou, podle všeho, také velmi spokojení.

Nenacházím žádné zápory, skvělá a profesionální práce. Není ani poznat kde mám vytvořenou výplň. Navíc příjemné a přátelské prostředí. Děkuji a budu se těšit nashledanou

W

Ten nejlepší přístup, mohu doporučit. Sestřička a paní (i když spíš slečna:)) doktorka jsou dobrá dvojka, jde z nich pozitivní energie, poprvé v životě nebyla návštěva zubaře peklo a přijaly mne vstřícně s akutní bolestí, se snahou pomoci. Děkuju a už nejdu jinam.
Nejlepší:))!!!