Běžný termín

Dentální hygiena

Endodoncie ( ošetření a plnění kořenových kanálků) +12 Více

Estetická stomatologie

Extrakce zubu (vytažení zubů)

Konzultace

Tel.:

email: lada.mandlikova@seznam.cz

Absolvent LF UK v Plzni v oboru Stomatologie

Zaměření z...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • • léčba zánětů dásní a parodontu
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce.Lékařka i sestra příjemná.Hezké prostředí,krátké čekání,mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup výborný, sestricka mila a pozorna. Schůzka mi byla den předem připomenuta telefonem. Paní doktorka také výborná, vůbec jsem neměla s ničím problém, což u me nebývá často.

Ideální kombinace profesionálního a lidkého přístupu. S nepředstíranou (a nepřeháněnou) vřelostí odvede praktickou a rychlou práci a zodpoví vaše všetečné dotazy. Domluva termínů s ochotou a otevřeností, sestřička volá pokud se cokoli uvolní drívější termín atd. Rozhodně doporučuji!

S ordinací paní doktorky Mandlíkové jsem nadmíru spokojená. Profesionální a milý přístup, velmi pečlivý, jak se strany paní doktorky tak i zdravotní sestřičky, což po zkušenostech u jiných lékařů značně oceňuji. Všechny zákroky mi srozumitelně vysvětlila, tudíž ze mě opadla jakási obava ze zubařů z dětství. Vřele doporučuji!

Prijemne a profesionalni prostredi. Zakrok mi byl predem perfektne vysvetlen a pote bezbolestne proveden. Pani doktorka byla velice mila a erudovana specialistka. Jeji sluzby mohu jen vrele doporucit.

Skvělý přístup, pečlivá práce, příjemné prostředí včetně sestřičky a paní doktorky. Naprosto bezbolestný zákrok s maximalní precizností. Jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit.

Nemohu napsat žádný zápor a klást jakoukoli špínu na jméno Lady Mandlíkové, její profesionální přístup, ochota a hlavně trpělivost s pacientem mi přijde při každé návštěvě až bezmezná... Nemohu jinak než doporučit její služby!

Hodně příjemná změna oproti mé bývalé zubařce...myslím že je důležité aby člověka práce bavila jen tehdy jí může dělat dobře...a je vidět že paní doktorku práce baví :) líbí se mi osobní přístup,optimistická povaha (člověk se pak i v tom křesle cítí lépe když se doktorka usmívá),profesionální přístup zákrok téměř bezbolestný a i mi bylo vše vysvětleno co se bude dělat a proč a to se mi líbí!děkuji!

Paní doktorku mohu jen doporučit,měl jsem svého stálého zubaře v místě bydliště a k paní doktorce jsem dorazil náhodou s kamarádkou. Při té příležitosti mi paní doktorka zuby také prohlédka a oznámila mi,že mám 2 kazy,tak jsem se usmál s tím,že jsem byl minulý týden u své zkušenější zubařky,která žádné nenašla.Paní doktorka Mandlíková mi nabídla opravu kazů a já odmítl a to jsem si dal... Do měsíce mě zub začal šíleně bolet a já mazal k zubaři v bolestech a strašně naštvaný,že starší a zkušená lékařka kazy neviděla.... Dnes jsem pacient paní doktorky Mandlíkové a nemohu si vynachválit její přístup,je velmi pečlivá a citlivá,zubaře namám rád,jako mnoho znás,ale tady mě slečna vše vysvětlí a hrozně mě uklidní.... Všem kdo nejsou spokojeni se svým zubařem,nebo ještě žádného nemají,slečnu doporučuji-hezká,sympatická

skvělý přístup , milá a šikovná 5/5 vždy když mě něco bolelo tak mě vzala ihned a vždy odvedla výbornou práci